Skocz do zawartości

CCC Professional 2017


gregor1405

Rekomendowane odpowiedzi

1- wchodzisz do nawi

2- przechodzisz na lewą stronę ( w ten pionowy pasek)

3- klikasz piątą ikonkę od góry i zmieniasz widok ( chmurki znikną)

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Coś mi się zdaje że jakąś mapę z błędem wyhaczyłeś.

Rozpakuj i nagraj jeszcze raz. Jak to nie pomoże to inne źródło

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A jakiego miesiąca wychodzi najczęściej aktualizacja?

Gdzie w menu navi ccc mogę sprawdzić wersję/datę aktualnie posiadanej nawigacji/softu?

 

Pytasz o wersję mapy czy czytnika CCC?

 

Szukaj w ukrytym menu czytnika lub odczytaj wszystkie sterowniki w aucie za pomocą INPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie przypominam sobie by aktualizowali CCC częsciej niż raz na rok.

 

Bo tak jest.Raz na rok i koniec.

Poza tym drogi są nanoszone czesto na zasadzie prognozy budowy powiedzmy dwa lata wczesniej tak standardowo i dlatego niektórych nowych nie ma bo np. były zmiany lub wydawca mapy miał gdzies kawałek autostrady czy zjazdu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie....większość dostawców zaznacza przypuszczalne drogi z planów ale często poziom aktualności pozostawia wiele do zyczenia .Drogi te nawet jesli na dzień wydania mapy nie są oddane do użytkowania mają kolor szary najczęściej
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam, ściągnąłem wczoraj navi 2017, nagrałem na DVD-R Verbatina z prędkością 4x. I działa, ale jak krew z nosa a napęd mega hałasuje. Gdy chciałem wybrać miejsce docelowe trwało to z 10 min i się w końcu poddałem. Teraz pytanie czy te nawigacje są tylko po to żeby były czy coś robię źle? :mad2: Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Oryginalne ISO czy przerobione z fotoradarami? Nagrałem kilkanaście płyt na różnych nośnikach bo sprawdzałem nawet jakieś śmieciowe płytki i wnioski mam takie. Modyfikowane obrazy działają różnie, raz lepiej raz gorzej, czasami na płytce 'noname' działa bez zająknięcia, a czasami nie, dokładnie tak samo z verbatim czy sony. Niby navi działa ale wyznaczanie trasy trwa długo albo zawiesza napęd. Z oryginalnym iso nagranym na różnych płytach nie miałem takich problemów albo działała bardzo dobrze, albo napęd nie rozpoznawał płyty wcale. Teraz mam płytkę z foto z jakiegoś innego zagranicznego forum i działa przyzwoicie ale minimalnie wolniej niż ta oryginalna, to iso z tego tematu nagrywałem dwa razy na płytach marketowych i nie ruszyło ale na tej samej płycie oryginalne iso działa.

 

Możliwości są takie:

1. masz słaby laser w NAVI i niestety będzie jak będzie, możesz sprawdzić na innym nośniku albo inny obraz /oryginalny, nie modyfikowany/

2. nagrywarka na której nagrywasz jest beznadziejna i kiepsko nagrywa, to że płyta przechodzi weryfikacje danych nie ma związku z jakością /do weryfikacji jakości nagrania są specjalne programy/

3. płyta płycie nierówna i nawet verbatim trafia się trefny szczególnie, że czytnik navi to nie to samo co czytnik nagrywarki.

 

Jako ciekawostka, mam płyty CD BASF, nagrywane na nagrywarce YAMAHA x2 SCSI w okolicach roku 95-96', rok temu sprawdzałem, 100% danych było poprawnie odczytywanych, obecne płyty CD/DVD mają problemy z zawartością po kilku latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w listopadzie wychodzi zawsze nowa mapa. Mnie się wydaje, że oni dokładają dopiero drogi jak oficjalnie oddane są do użytku.

A4 Rzeszów -Jarosław oddana sierpień 2016. Na mapie obecnej nie ma jej nadal. Może powinni z google maps współpracować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Do tej pory nie przypominam sobie by aktualizowali CCC częsciej niż raz na rok.

 

zgadza się do CCC raz w roku wychodzi , przeważnie połowa grudnia

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.