Skocz do zawartości

Navi CCC Professional Przestalo dzialac z dnia na dzien


davvid1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
Witam również przykleje się do tematu u mnie to samo jednostka DVD padła na dobre albo do czyszczenia na początku działała bez problemu po jakimś czasie raz czytała płyty z mapa raz nie kupiłem płytę czyszcząca po czyszczenie około roku było ok potem zaczęło się robić coraz gorzej jak przeczytało płytę chodziło dopóki auta się nie zgaśilo po odpaleniu problem z wyczytałem płyty po kilkunastu próbach udawało się na dziś dzień już nic nie pomaga. Napewno z was już ktoś przerabialem ten temat i coś doradzi na sam początek myślę przeczyścić laser już nie raz to robiłem w zwykłych odtwarzaczach tylko jak zdemontować całość Evy nic nie uszkodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nasza firma naprawia nawigacje professional CCC , CIC , NBT i inne

 

Objawy:

- czarny ekran

- rano dziala, pozniej juz nie

- logo bmw i czarny ekran

- restarty logo/czarny

- blad odczytu plyt dvd(wymiana lasera)

- rozladowywanie akumlatora, czarny ekran navi

- caly czas swiecacy sie ekran czarny itp

 

 

istnieje możliwość naprawy, trzeba wysłać urządzenie(DWA WEJŚCIA NA PŁYTY). Dajemy 6 miesięczna gwarancje, w cenie dla zachęcenia wykonania naprawy możemy wgrać menu polskie, lektora polskiego oraz odblokować mp3 na obydwu napędach, czas naprawy 2-3 dni robocze lub na miejscu czasowo 4 godziny w Krakowie

 

link jak wyjąć nawigacje do naprawy

http://menupolskie.pl/oferta/naprawa-nawigacji.html

 

----

Pozdrawiam,

tel. +48 504 384 405

więcej na http://www.menupolskie.pl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam również przykleje się do tematu u mnie to samo jednostka DVD padła na dobre albo do czyszczenia na początku działała bez problemu po jakimś czasie raz czytała płyty z mapa raz nie kupiłem płytę czyszcząca po czyszczenie około roku było ok potem zaczęło się robić coraz gorzej jak przeczytało płytę chodziło dopóki auta się nie zgaśilo po odpaleniu problem z wyczytałem płyty po kilkunastu próbach udawało się na dziś dzień już nic nie pomaga. Napewno z was już ktoś przerabialem ten temat i coś doradzi na sam początek myślę przeczyścić laser już nie raz to robiłem w zwykłych odtwarzaczach tylko jak zdemontować całość Evy nic nie uszkodzić.

 

czyszczenie nic nie pomoże, problem jest w czytnikach można naprawiać a można szukać płyty która będzie działała po prostu ten typ tak ma. Jeśli macie problem z CCC mogę pomóc 519787378

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Kupiłem nowy laser po wymianie działa do tej pory i nic się nie dzieje.

witam odkope temat znowu :D moglby ktos pdrzucic model lasera do ccc professional ? mam e60 z 2007 roku i nagrywanej plyty nie widzi, orginalna 07-2 widzi ale dvd error na wczytywaniu mapy albo wyborze adresu. a jak wrzuce orginal potem nagrywana z 2019 roku to pisze zeby restart zrobic i poczekac 5 minut potem wracam n dalej prosze wlozyc plyte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowy laser po wymianie działa do tej pory i nic się nie dzieje.

witam odkope temat znowu :D moglby ktos pdrzucic model lasera do ccc professional ? mam e60 z 2007 roku i nagrywanej plyty nie widzi, orginalna 07-2 widzi ale dvd error na wczytywaniu mapy albo wyborze adresu. a jak wrzuce orginal potem nagrywana z 2019 roku to pisze zeby restart zrobic i poczekac 5 minut potem wracam n dalej prosze wlozyc plyte

 

Mam taki laser na sprzedaż.


Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.