Skocz do zawartości

Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku


speed1211

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Wie ktoś może dlaczego przy próbie aktualizacji map wyskakuje mi komunikat, że mapy na pendrive są starsze niż obecnie zainstalowane? Mapy w aucie są z 2010 roku, a próbowałem zrobić aktualizację na mapy PREMIUM West 2018-2 (ściągnięte z linków w temacie na forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...
Panowie, mam taki problem, ściągnąłem mapy Premium włączam zapłon, wkładam pendrive z mapami (32 GB, sformatowany FAT32) do gniazda USB w schowku pasażera czekam i nic się nie dzieje. Mapy rozpakowane na pendrive. Sam port USB działa, kopiowałem wczesniej muzykę. Jakiś pomysł czemu tak może być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzucone wszystko jak na ostatnim screenie powyżej, odpalam zpłon, wkładam pendrive i dalej nic :( Zero rekacji ze strony samochodu.Podejrzewam, że jest to kwestia tego, że tam zapewne system nie był od bardzo dawna updatowany (aktualne mapy sa chyba z 2008 - a więc od nowości samochodu)? Czytałem o tym myku z 3x DVD, tylko pytanie, czy da radę to zrobić z mapami z tego tematu https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=357860 ?


Czy trzeba coś innego ściągnąć, specjalnie pod te 3 DVD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja podzieliłem pliki i zaktualizował się z błędem i lipa.

:mrgreen:

Teraz jeżdżę bez navi

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie da się podzielić wersji 1xUSB na 3xUSB. Musisz szukać takiej wersji. Wersja 1xUSB ma w nazwie USB. Nazwę znajdziesz w pliku, tylko teraz nie powiem ci którym. Szukaj na pałę, na bank znajdZiesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chciałem zaktualizować mapy w BMW F10 z 2011r. Nie chciałbym czegoś zepsuć. Wersja nawigacji jest taka:


JfRvnsZ.jpg


Czy mógłby mnie ktoś nakierować na prawidłowe najnowsze mapy, albo chociaż jak się one nazywają?


EDIT: Czy te bedą odpowiednie? https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=357860


EDIT2: I czy dałoby się wrzucić od razu mapy na jednego pendriva np 32GB zamiast 3? Tak zrozumiałem z tego wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
On chce od ciebie kod FSC, czyli kod, że kupiłeś legalná mapę. W przypadku map PREMIUM można go samemu wygenerować bez problemowo. Jak ho podasz to w zależności od pendriva aktualizacja trwa koło 20 minut może. Leci zwykły pasrk postępu do 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.