Skocz do zawartości

Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku


speed1211

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

z tego co czytalem tego w/w posta, to to jest na USB/byc moze tez na dvd, ale problem moj jest taki, ze chyba nie ogarne tej przerobki na 3 :/ Czy moze dla west i east po sciagnieciu nic juz nie trzeba dzielic ? jakoas nie ogarniam tematu :/ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie przeglądałem tematu ale jutro będę mieć West i East na 3x USB

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To jest to samo co 3xUSB, tylko nagrywasz na DVD double layer czyli dwuwarstwowe. Wrzucasz do DVD i powinno iść. Niestety z DVD to ta aktualizacja będzie szła latami. Z jakiego powodu chcesz się pierdyczyć z DVD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to samo co 3xUSB, tylko nagrywasz na DVD double layer czyli dwuwarstwowe. Wrzucasz do DVD i powinno iść. Niestety z DVD to ta aktualizacja będzie szła latami. Z jakiego powodu chcesz się pierdyczyć z DVD?

bo nie mam mozliwosci z usb, mam auto z lipca 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś z USB?

 

w sumie to nei probowalem. caly czas trzymam sie tego co wszyscy pisza, ze auto wyprodukowane po sierpniu -zdaje sie-2009r, dopiero mozna zaktualizowac mape przez usb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To polecam zainwestować w update CIC. Ja miałem soft z 04.2009 i niestety z USB nie szło. Z płytami się zamęczysz.

 

moze i mozna zainwestowac. Ja mieszkam w holandii i poki co nie znam jeszcze nikogo, kto by sie tym powaznie zajmowal, byc moze slabo szukalem-nie mowiac o dealerze BMW. ile za taki update wolaja ludzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktos mi podpowie jedna rzecz, chodzi o to, ze jak sciagam mapy ze strony https://mega.nz/#!zjQFnYrB!8783EHZoW1D4Tbb0rsSoA8Sma2CB57d6gAWhk7Jd-lA to po 5gb musze czekac 5h, ok rozumiemm, ale czy musze przez ten czas miec wlaczonego kompa ? probowalem juz 2x i za kazdym razem musialem zaczynac od nowa. Chodzi mi o to, jak po wylaczeniu kompa i jego ponownym wlaczeniu moge dalej od tych 5gb zaczac pobierac, ob zawsze mi zaczyna od nowa :/

z gory dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


chcę zauktualizować mapy wg poradnika, mam pytanie o kod FSC.

Dostałem z autem BMW Navigation Map Certificate (BMW Navigations Zertifikat), tam jest podany Release Code (Freischaltcode), jest to 20 znakowy ciąg liter i liczb. Czy to jest ten kod potrzebny do aktualizacji map? Czy muszę pozyskać inny?


Czy ta instrukcja jest także do E84, pytam ponieważ nie ma go w opisie na pierwszej stronie. Posiadam navi CIC PROFESSIONAL z mapami europa 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeglądałem tematu ale jutro będę mieć West i East na 3x USB

 

jezeli masz juz West i East na 3USB/DVD to ja poprosze :) mam nadzieje, ze sa w ciut mniejszych czesciach- mam tymczasowy problem z dlugotrwala praca komputera

Dzieki z gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W złym temacie o tym napisałem :mrgreen:


Poszło PW

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie (ponoć nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi): czy na czas aktualizacji map mogę auto zostawić i pójść na kawę czy powinienem "pilnować osobiście" aktualizacji? Czy zapłon nie wyłączy się po pewnym czasie?
Stop hybrid go V8.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku musiałem wybudzać auto przyciskiem do rozruchu silnika, ponieważ auto się wygaszało i po dłuższym czasie przerywało aktualizację.

"wystarczy" zostawic otwarte drzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił mi się kolejny problem. Nie mam typowego pendrive'a tylko zrobiony ze starego dysku SSD włożonego do obudowy. Dysk ma pojemność 120GB i system plików NTSF więc auto go nie zobaczy. Utworzyłem więc na nim partycję 24GB i sformatowałem na FAT32, wgrałem pliki z mapami jednak auto tak jakby nie widzi tego pendrive'a bo nawet nie miga dioda. Jak go włożę do USB w podłokietniku to dioda zaczyna migać. USB w schowku jest sprawne bo kopiowałem pliki mp3 na dysk. W czym może być problem?
Stop hybrid go V8.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Problemem może być natężenie potrzebne do odpalenia dysku. Złącze w schowku ma pewnie max 500mA, wątpie aby dysk SSD na tym ruszył. Pendrivy są mniej prądożerne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.