Skocz do zawartości

[E46] Pomocy MK3 spolszczenie + polska mapa CD


gizmo313

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Mam e46 z navi MK3 SW 3-1/50 lecz nie posiadam polskiego języka ani polskiej mapy. Chcę abyście mi pomogli zaktualizować soft do nowszej, polskiej wersji.

Oraz pomóżcie mi z wyborem mapy do mojej navi, główni chodzi mi o mapę polski, nie wybieram się gdzieś poza granice państwa.

 

PS: znalazłem temat z spolszczeniem ale z 2008r. czytałem że cos z tym jest nie tak, czy podeśle mi ktoś świeże, sprawne linki,tematy

 

 

 

z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Mam e46 z navi MK3 SW 3-1/50 lecz nie posiadam polskiego języka ani polskiej mapy. Chcę abyście mi pomogli zaktualizować soft do nowszej, polskiej wersji.

Oraz pomóżcie mi z wyborem mapy do mojej navi, główni chodzi mi o mapę polski, nie wybieram się gdzieś poza granice państwa.

 

PS: znalazłem temat z spolszczeniem ale z 2008r. czytałem że cos z tym jest nie tak, czy podeśle mi ktoś świeże, sprawne linki,tematy

 

 

 

z góry dzięki za pomoc.

 

Jakie masz teraz języki w navi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno jest, niemiecki i angielski, reszty nie jestem pewien bo przeglądałem języki na szybko szukając polskiego, nie zwracałem uwagi na języki ale jest ich dużo lecz nie ma PL co mnie nie dziwi za bardzo...

 

Jeżeli potrzebna pełna lista języków jakie mam dostępne to podam ale dopiero jutro wieczorem będę miał auto w domu.

jeżeli są potrzebne jeszcze jakieś informacje podam wszystko oby tylko moja navi miała PL menu oraz mapę polski.

 

pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno jest, niemiecki i angielski, reszty nie jestem pewien bo przeglądałem języki na szybko szukając polskiego, nie zwracałem uwagi na języki ale jest ich dużo lecz nie ma PL co mnie nie dziwi za bardzo...

 

Jeżeli potrzebna pełna lista języków jakie mam dostępne to podam ale dopiero jutro wieczorem będę miał auto w domu.

jeżeli są potrzebne jeszcze jakieś informacje podam wszystko oby tylko moja navi miała PL menu oraz mapę polski.

 

pozdrawiam Mariusz

 

To ile tych języków tam masz ? najczęściej w ustawieniach navi są dwa. I to że masz GB i DE jest ok. Tu masz odpowiedni soft PL

 

http://chomikuj.pl/Mr.Lova

 

wejdz w BMW, MK3 kolor, mk3 dzień nieb, noc brąz 1 lub 3, pobierz party rozpakuj. Instrukcja jest tam też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski Soft MK3 V29 z GB na PL od OSD

 

Ściągnąłem soft o nazwie jak powyżej i mam pytanie czy ten soft jest dobry ? próbował go ktoś ?

Cze jednak lepiej pobrać soft od Mr.Lova ?

 

Soft od OSD jest ok, używałem, ale nie ma on opcji DZIEŃ i NOC poza tym gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich ja podobie jak kolega posiadam czytnik MK3 kolorowe navi z tym ze jezyki jakie mam to niemiecki i włoski,i tu pojawia sie pytanie mialby ktos jakis ladny soft dla mnie??I najlepiej dokladna instrukcje dla laika jak spolszczyc tą navi :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tez chciałbym jezyk PL w mojej nawigacji. Teraz mam francuski i niemiecki a soft od OSD nie działa. Czyli nie chce mi zmienić na PL. Czy ktos posiada taki soft który zmieni mi menu na PL?

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tez chciałbym jezyk PL w mojej nawigacji. Teraz mam francuski i niemiecki a soft od OSD nie działa. Czyli nie chce mi zmienić na PL. Czy ktos posiada taki soft który zmieni mi menu na PL?

 

Witam.

Niedlugo wrzucę soft spolszczający niemiecki i francuski.

Pozdro

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Mr.Lova, powiedz mi co moge robic nie tak, ze nie moge zrobic tak fontow aby sie zmienione wyswietlily... robie polskie znaki i nic, robie cokolwiek w miejsce oryginalnego i po update tylko wyswietla oryginalny znak a nie moj edytowany... co moge robic nie tak???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Mr.Lova, powiedz mi co moge robic nie tak, ze nie moge zrobic tak fontow aby sie zmienione wyswietlily... robie polskie znaki i nic, robie cokolwiek w miejsce oryginalnego i po update tylko wyswietla oryginalny znak a nie moj edytowany... co moge robic nie tak???

Edytujesz usw_load w zlym katalogu.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam Cie na wstepie chce podziekowac za spolszenia softu Pisze do ciebie poniewaz mam problem mianowicie w instrukcji zawartej na tej stronie http://chomikuj.pl/Mr.Lova jest napisane aby nagrac obraz cd jest to zapewne(mk3-i-pl.bin) chodz nie jestem tego do koca pewien czy to ten plik.I co zrobic z tymi pozostałymi 2 plikam są zbędne??Bardzo prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam Cie na wstepie chce podziekowac za spolszenia softu Pisze do ciebie poniewaz mam problem mianowicie w instrukcji zawartej na tej stronie http://chomikuj.pl/Mr.Lova jest napisane aby nagrac obraz cd jest to zapewne(mk3-i-pl.bin) chodz nie jestem tego do koca pewien czy to ten plik.I co zrobic z tymi pozostałymi 2 plikam są zbędne??Bardzo prosze o pomoc

 

Dwa pozostałe pliki to tylko info o obrazie,korzystają z tego programy nagrywające.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam kolegów ja z takim problemem chciałem dzisiaj sobie zpolszyć nawi posiadam mk3 e46 wrzuciłem płytke i chyba sie pospieszyłem bo najpierw mi wyrzucał cd potem jakoś zaskoczył

 

i zgasł Mi ekran nie wiem co zrobiłem nie tak ale teraz nie działa nic wyskakuje MI komunikat że wszysko po angielsku tylko sobie przetłumaczylem mianowicie:

 

 

System uruchomi się ponownie teraz

w kilka sekund.

w pracę z nową konfigurację

 

aktualizacja oprogramowania

 

włożonej cd jest wadliwy

 

zajrzyj do instrukcji obsługi szczegóły

 

usuń cd i potwierdź

z cd

 

i teraz mam ekran czarny nic nie widać po tym same jakieś mrygania nawet menu nie ma po angielski nic co mam zrobić żeby całkiem nie popsuć dioda czasem sie zapali a czasem nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam.

Panowie jeśli można odświeżę odrobinę temat.

 

Dziś próbowałem u kumpla spolszczyć jego mk3. W tym celu zassałem z chomika Mr.Lova soft GB-Pl kolor

 

Zgodnie z instrukcją przekręciliśmy kluczyn na pozycję I i włożyliśmy płytkę.

Pojawił się monit że soft będzie się upgradował. Później ekran migną ze dwa razy i zgasł. Następnie pojawił się szary monit o upgrade softu, i żeby nie wyłączać zapłonu.

Wszystko- zgodnie z instrukcją, poza tym że po wspomnianym monicie o upgrade, nie wyskoczył żaden pasek postępu...a czekaliśmy dobre 15-20 min. Jak że nie wiedzieliśmy co dalej, wyłączyliśmy zapłon. Niestety teraz nie można wyjąć płytki.

Czytnik nadal wyświetla po angielsku, doszły nowe języki -których wcześniej nie było i ogólnie zmieniła się czcionka na monitorze.

Płytki nie możemy wyjąć- inna sprawa że za mocno na razie się nie staraliśmy bo nie było zbytnio na to czasu.

 

Być może za szybko zrezygnowaliśmy ? Może trzeba było dać mu więcej czasu żeby pojawił się ten pasek postępu?? Plus minus ile się robi upgrade ?

 

Z góry dzięki za odp.

Pozdrawiam

BardzoMiłyWłaściciel

BędzieMógłWyprzedzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wypaliłem tez plytke od tego gościa,wsadziłem do czytnika,pojawił sie czarny ekran i juz się nie podniósł,po wyłączeniu zapłonu i ponownym odpaleniu navi juz nie bylo(wykasowała sie ),żadne próby juz nie skutkowały-uwalilem softa,dopiero spec od tego tematu naprawił mi czytniki i wgrał nowy soft. Te piraty czasem wlasnie tak działaja na ten sprzet,płytkę trzea bylo wyciągać ręcznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Witam Panowie!

odświeżam temat, choć zdaję sobie sprawę, że może to już być nieaktualne, ale warto spróbować.

Chciałbym spolszczyć MK3, ściągam 4 party z pliku mk3-dzien-nieb-noc-braz-1 od Mr.Lova. ale każdy z tych plików ma 183 mb po rozpakowaniu co daje w sumie 732 MB i nie zmieści się na płytkę CD-R. Jakie macie na to sposoby, a może coś źle robię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.