Skocz do zawartości

Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Wyszły w końcu wyczekiwane mapy MOVE. Tylko trzeba poczekać aż ktos udostępni. Jak sie pojawia to wrzuce.


==================<-- Release 05.2022 -->=================


NAVD_0000085F_255_007_232 = Road Map Europe East MOVE 2022

NAVD_0000085F_255_007_231 = Road Map Europe West MOVE 2022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


czy ktos mi moze podeslac linka do torrentow do najaktualniejszej mapy Road Map Europe West Premium CIC na DVD-zdaje sie, ze to 2021-1/2?


Dzieki z gory !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ostatnia wersja na DVD to 2020-2. Na pierwszej stronie masz chomika. Z torrenetem może być ciężko, bo jak mija szal, czyli pierwsze dwa tygodnie po wypuszczeniu, to ludzie przestaja seedować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wersja na DVD to 2020-2. Na pierwszej stronie masz chomika. Z torrenetem może być ciężko, bo jak mija szal, czyli pierwsze dwa tygodnie po wypuszczeniu, to ludzie przestaja seedować.

 


ok, dzieki za info !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wrzuciłem MOVE 2022. Na razie tylko WEST:


Road Map Europe MOVE WEST 2022 (chomikuj)

https://chomikuj.pl/Jack1979/BMW/BMW+Europe+MOVE+2022/WEST

Road Map Europe MOVE WEST 2022 (mega)

https://mega.nz/file/mDA0SL7C#Qo-que4FajFNoKdlBLXLkAhSzamhgDFLKOj4OxIAzOs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nagrywam właśnie mapy HIGH 2019 do Mk4, sciagnalem te przerobione z chomika. Na dwóch nagrywarkach przy końcówce wyskakuje błąd. Płyty DVD+R Phillips. Dodam, że navi profesional i business nagrywa sie na nie bez problemu. Nagrywam IMGBurnem z najniższą prędkością
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w f10 2011r mając nowe mapy (west 2022) na pendrive i dysponując oryginalnym kodem FSC z 2011r muszę jeszcze wygenerować nowy kod fsc? Czy ten stary kod będzie działać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hej nagrywam właśnie mapy HIGH 2019 do Mk4, sciagnalem te przerobione z chomika. Na dwóch nagrywarkach przy końcówce wyskakuje błąd. Płyty DVD+R Phillips. Dodam, że navi profesional i business nagrywa sie na nie bez problemu. Nagrywam IMGBurnem z najniższą prędkością

 

Coś źle robisz , ale nie wiem co.

 

Mam pytanie, czy w f10 2011r mając nowe mapy (west 2022) na pendrive i dysponując oryginalnym kodem FSC z 2011r muszę jeszcze wygenerować nowy kod fsc? Czy ten stary kod będzie działać?

 

Jeżeli jest to kod lifetime, to zadziała. Wsadź pendriva z mapą do USB w schowku przed pasażerem i sie przekonasz. Jak nie zadziała to do map PREMIUM akurat prosto się generuje. Nie trzeba mieć nawet kabla. Wszystko jest unie na chomiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.