Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe EVO 2023-1 [MEGA]


Wojti77

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam problem z aktualizacją. Wyskakuje błąd dot. prawidłowego kodu aktywacyjnego. Mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi ?

Generalnie szukam już od godziny informacji na ten temat, próbuje znaleźć jakiś program do tego, żeby samemu taki kod wygenerowac ale mi sie nie udaje.


Jakies nakierunkowanie ?


Whats-App-Image-2021-11-04-at-19-24-56.jpg


Whats-App-Image-2021-11-04-at-19-28-40.jpg

 

Nie ma darmowych generatorów do evo 5,

Jak chcesz Pisz pw ogarniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pobrałem, zaktualizowałem i potwierdzam, że wszystko ok. Polecam!



witam jestem nowy , a kod z prawidłowym kodem , ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, zaktualizowałem i potwierdzam, że wszystko ok. Polecam!



Pisz priv zrobiny kod


witam jestem nowy , a kod z prawidłowym kodem , ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Nie ma darmowych generatorów do evo 5,

Jak chcesz Pisz pw ogarniemy

Darmowy Bmwaicoder generuje FSC

 

Nie do evo kolego, nie wprowadzaj w błąd.

Duzo tu osób poblokowalo sobie navi przez takie hasła

Pozdrawiam

Bmwaicoder koduje do Evo kolego. Są na yt filmiki z całej operacji zakończone powodzeniem. Wiem, że są osoby, którym się nie udało i uwalili system system, dlaczego??? Ja próbować nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt o kodowaniu nie mówi

Mowa o kodzie do aktualizacji map

Ja mówię o kodzie i kodowaniu. Tu masz filmik



Kolego, dalej nie rozumiesz tematu. Tu link do map evo trochę inna mapa jak chcesz pokazać. Nie ma darmowych generatorów do nich. Evo id 4, albo id5,6 to całkiem inny rodzaj map. Już kilka osób pisało o zablokowanych nawigacjach evo przez takie zabawki ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I tak to wlaśnie z tymi mapami jest. Dla 90 procent uzytkowników BMW mapa to mapa. Mało kto czyta i wie o jakich mapach mówi. Dlatego tak cieżko coś konkretnego na forach wyczytać. Na te chwile do map EVO Route nie ma darmowych generatorow. Do tego Route blokuje aktualna mape po wpisaniu złego FSC. Pawi mapy NEXT z filmiku to inna bajka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kolego, dalej nie rozumiesz tematu..... Już kilka osób pisało o zablokowanych nawigacjach evo przez takie zabawki ha

Kolego, a filmik dotyczy czego jak właśnie nie Evo. Przecież potwierdziłem, że fsc z bmwaicodera ryzykowne i ja próbować nie będę. Widać, że wzajemnie się nie rozumiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Panowie, podczas pobierania aktualizacji poprzez BMW dowloader wyskoczyl blad podczas pobierania. Kontynuowałem i idzie dalej. Pytanie, czy z plikiem wszystkp bedzie ok czy od razu anulowac calosc i zaczac od nowa?

Będzie dobrze, na koniec i tak on sprawdza sumy kontrolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam


poniżej link do najnowszej mapy

EVO EUROPA 2021-3 [MEGA]

https://mega.nz/folder/zmBzSKiC#vZkGwl1XepaQ5FdPRvZzyw


EVO EUROPA 2021-3 [chomik]

http://chomikuj.pl/Wojti_77/Samoch*c3*b3d/BMW/BMW+Maps/Road+Map+Europe+EVO+2021-3


PS. Dla mapy EVO potrzebny pendrive min 64GB format testowane exfat działa perfect. Polecam od razu kupowac szybsze pendrivy 3.0

pytać jakby ktoś potrzebował code map, aktywacje carplay itp

 

Witam pobrałem mapy z pierwszego linku wypakwałem włożyłem pendrive do usb i pojawił się komunikat że (Urządzenie usb nie zawiera najnowszych danych nawigacji.

Niektóre funkcje będą chwilowo nie dostąpne czy mimo to rozpoczać aktualizacje ) potwierdziłem ok i wyskoczyl kolejny komunikat (podłącz urządzenie usb z prawidłowym kodem aktywacyjnym.)Dodam ze auto przyjechało ze usa aktualna mapa evo 2016-2 NBTevo-u19384-1 :?:

Nie moge tez wygenerować kodu FSC za pomoca BMWaicoder :mad2:

Chodzi o BMW F25 2016r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam


poniżej link do najnowszej mapy

EVO EUROPA 2021-3 [MEGA]

https://mega.nz/folder/zmBzSKiC#vZkGwl1XepaQ5FdPRvZzyw


EVO EUROPA 2021-3 [chomik]

http://chomikuj.pl/Wojti_77/Samoch*c3*b3d/BMW/BMW+Maps/Road+Map+Europe+EVO+2021-3


PS. Dla mapy EVO potrzebny pendrive min 64GB format testowane exfat działa perfect. Polecam od razu kupowac szybsze pendrivy 3.0

pytać jakby ktoś potrzebował code map, aktywacje carplay itp

 

Witam pobrałem mapy z pierwszego linku wypakwałem włożyłem pendrive do usb i pojawił się komunikat że (Urządzenie usb nie zawiera najnowszych danych nawigacji.

Niektóre funkcje będą chwilowo nie dostąpne czy mimo to rozpoczać aktualizacje ) potwierdziłem ok i wyskoczyl kolejny komunikat (podłącz urządzenie usb z prawidłowym kodem aktywacyjnym.)Dodam ze auto przyjechało ze usa aktualna mapa evo 2016-2 NBTevo-u19384-1 :?:

Nie moge tez wygenerować kodu FSC za pomoca BMWaicoder :mad2:

 

Oj tu nie ma opcji takich generatorów. Dla mapy przy konwersji usa na europe to norma że piszę że "niezawiera najnowszych danych". W aucie Ameryka, na pendrive europa więc jasne.

Jak masz enet kabel to pisz, mogę pomóc zdalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.