Skocz do zawartości

BMW Road Map EUROPE EAST i WEST Move 2020/2022


Olivertwist

Rekomendowane odpowiedzi

Road Map EUROPE EAST Move 2020

http://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+Europe+East+MOVE+2020


Road Map EUROPE WEST Move 2020

http://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+Europe+West+MOVE+2020


WEST

Pełne pokrycie :

Andora, Belgia, Niemcy, Niemcy, Finlandia, Francja, Grecja , Gibraltar, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Chorwacja, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Niederlande, Norwegen, Sterreich, Polska, Portugalia, San Marino, Slowakische Republik , Slowenien, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria , Czech Republik, Węgry , Państwo Vatykan .

Tylko główna sieć dróg:

Albanien, Rosja , Bosnien i Herzegowina, Bulgarien, Estland, Lettland, Litauen, Mazedonien, Moldawien, Czarnogóra, Rumunia , Serbien, Turcja i Ukraina.


EAST:

Pełne pokrycie:

Belgien, Bułgaria , Niemcy, Estonia, Finlandia, Grecja, Włochy, Chorwacja, Liechtenstein, Lettland, Litauen, Luksemburg, Niederlande, Norwegen, Sterreich, Polska, San Marino, Slowacja, Slowenien, Szwecja, Szwajcaria , Czech Republik, Węgry , Państwo Vatykan , Rosja .

Tylko główna sieć dróg:

Albanien, Andora, Bosnien i Herzegowina, Francja, Gibraltar, Wielka Brytania, Irlandia, Mazedonien, Moldawien, Monako, Czarnogóra, Portugalia i Hiszpania.

Edytowane przez Olivertwist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Wybierasz kraje które potrzebujesz. Te mapę ściągasz. Z biegiem czasu przestała się jedna mieścić na wszystkie kraje. Rozpakowujesz najlepuej najnowszym 7zip. Wrzucasz na pendriva, bez katalogów typu "nowa mapa" itp. mają być tylko pliki do aktualizacji. Wsadzasz penka w USB i czekasz, aż zacznie instalację. Zapyta cię wtedy o kod FSC. No i tu musisz sobie go załatwić. Jak się nie znasz to kupić, jak masz checi to poczytać na googlach i wygenerować. Na YouTube jest sporo filmów, które pokazują jak wyglada proces instalacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mapa już jest na lapku. Link znalazłem na forum dokładnie ściągłem coś takiego: Road Map EUROPE Move West 2021. Po rozpakowaniu okazuje się że folder zawiera 41 plików o łącznej pojemności ok. 10,4 GB. Wspomniałeś żeby wybrać te kraje które mnie interesują. Ale na jakim etapie mogę skorzystać z tego wyboru? Czy na etapie kopiowania plików na pendrive czy też podczas procesu aktualizacji w samochodzie? Jak długo wgrywa się aktualizacja, i czy samochód musi być podpięty do prostownika żeby aku wytrzymał? Na co jeszcze zwrócić uwagę przy tej aktualizacji? Co do tego kodu jeszcze go nie masm. Jeden z forumowiczów podsunął mi link do strony bimmerpost. Być może ktoś stamtąd mi pomoże.
Adriano007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kraje już wybrałeś ściągając wersję WEST, czyli zachodnia Europa. Wersja EAST to wschodnia Europa. Nic więcej nie wybierasz.

Jak pisałem na youtubie jest pełno tutoriali. Pierwszy z brzegu


Co do kodu. To wyciagasz klucz 1B z auta i korzystasz z generatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podłącze się do tematu.Rowniez mam małą CIC z mapami move 2015-1.

Ściągnąłem mapy Europę West Move 2021.

Po rozpakowaniu jest folder USB_root.

Skopiowałem folder, ale i stała ja nie startuje.

Czyli mam skopiować cała zawartość tego folderu bezpośrednio do głównego katalogu usb?

Kod FSC wygenerowałem, zobaczymy czy dobry. Mam nawet dwa, jeden z kalkulatora na podstawie pliku 1b, a drugi na podstawie numeru Vin.


A sprzedawcy na allegro sprzedają kody FSC na jakiej podstawie. Też z kalkulatora po Vin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się zaktualizować. Musiałem wziąć inny pendrive i poszło.

Mały kłopot był z kodem FSC. Nie przyjęło mi kodu wygenerowanego na podstawie 1b, który odczytałem esysem. Może coś źle zrobiłem.

Zadziałał za to kod FSC wygenerowany na podstawie vin.

Edytowane przez grzesiek811
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
Road Map Europe MOVE West 2022

https://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+Europe+MOVE+West+2022

Pobrałem, wrzuciłem luzem na kartę i nic się nie dzieje. A już kiedyś robiłem aktualizację: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=357912&start=60#p2692846

to ma być pen FAt32, czy NTFS? wrzucam luzem rozpakowane i nic się nie dzieje... a podpinam w podłokietniku, jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już raz zainstalowałem, więc nie wiem, czemu teraz nie idzie. Mam pena 16 GB, FAT32, pliki bez żadnego folderu, 41 plików wrzucam i nic się nie dzieje... Hmm, może na innym pewnie, ale raczej na tym instalowałem, bo na 8GB poprzednie też nie wchodziły.

zmienilem pena i poszlo, tylko znowu pyta o kod i muszę go szukać gdzieś wsrod print screenow na kompie... no i pojawil sie monit że nie są to nowsze mapy, tylko takie same, ale chyba w to nie wierze, bo wczesniej mialem 2019, a teraz niby Road Map Europe MOVE West 2022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wklepuję kod i nieprawidłowy. To jest kod, jaki zakupiłem w 2020 roku i miał oznaczenie że jest tzw. lifetime/dożywotni. Czy jest szansa, że źle wklepuję (wpisywałem 3x te 20 znaków, kręcąc tą rolką), czy po prostu allegrowicz wygenerował kod jednorazowy, a może ja mam ten kod jakoś powiązać z tymi plikami z pena?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także typowy allegrowy kod na rok sprzedawany jako lifetime niestety :x

no niestety, kod kupiony w 2020 i nawet negatywa nie mogę już wystawić. Chyba odpuszczam... bo raczej nie ma gdzieś na chomiku działającego generatora tych kodów na podstawie vin?

robiłem z tego linka:

https://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=1461515

ale nic na penie się nie tworzy, pendrive dobry bo chce mapy zainstalować, tylko woła o kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.