Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe EVO 2023-1 [MEGA]


Wojti77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam wgrane te mapy 2021-1 ale brak lektora. Jak ten sam gość wgrywał mi poprzednią wersję również nie wgrał się lektor. Gość co wgrywał nie może sobie poradzić z brakiem lektora. X4 z USA, może być to powód?

Pytanie do Wojti77, a może to problem związany z,certyfikatem rejonizacji, czy jak mapy się wgrały, ale brak lektora to inny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wgrane te mapy 2021-1 ale brak lektora. Jak ten sam gość wgrywał mi poprzednią wersję również nie wgrał się lektor. Gość co wgrywał nie może sobie poradzić z brakiem lektora. X4 z USA, może być to powód?

Pytanie do Wojti77, a może to problem związany z,certyfikatem rejonizacji, czy jak mapy się wgrały, ale brak lektora to inny problem?

 

a ceryfikaty to musiałbym zobaczyć, mam kule ale nie wywróżyła mi nic co masz zrobione.

Raczej tu mapa nie ma nic to tego problemu, może update navi, powinien problem zniknąć. Trzeba by całościowo sprawdzić, Jak cos pisz pw zobaczym co da się zrobić, konieczny enet kabel u Ciebie i damy rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie czy w nawigacji evo 6 jest możliwość zmiany głosu lektora , obecnie mam głos kobiety który jest bardzo irytujący i często się myli…

W poprzednim x3 z 2014 roku nawigacja działała dużo precyzyjniej jeśli chodzi o głos lektora..

Czy można wgrać jakiś inny głos lektora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Są też spakowane do około 27 GB, wiec partów będzie 27GB. Tu już chodzi o ilość danych chomikowych :D Nie mam kiedy tego ogarnąć, bo to sporo czasu, ale wrzuce na chomika mniejszą kopię, koło weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Są też spakowane do około 27 GB, wiec partów będzie 27GB. Tu już chodzi o ilość danych chomikowych :D Nie mam kiedy tego ogarnąć, bo to sporo czasu, ale wrzuce na chomika mniejszą kopię, koło weekendu.

I co wrzuciłeś coś mniejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam problem z aktualizacją. Wyskakuje błąd dot. prawidłowego kodu aktywacyjnego. Mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi ?

Generalnie szukam już od godziny informacji na ten temat, próbuje znaleźć jakiś program do tego, żeby samemu taki kod wygenerowac ale mi sie nie udaje.


Jakies nakierunkowanie ?


Whats-App-Image-2021-11-04-at-19-24-56.jpg


Whats-App-Image-2021-11-04-at-19-28-40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.