Skocz do zawartości

BMW Road Map EUROPE EAST i WEST Next 2020-1


Olivertwist

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Można jakaś instrukcję co wypakować ? Interesuje mnie next east 2020-2 mam link do map z mega i mam tam wszystko pobrac i wypakowac ? :mad2:

 

Wypakowac do czystego pendrive fat32

Bedzie 5 folderow i kilka plikow luzem, żadnych nad folderow


Jak potrzebujesz fsc kod, o czym moze nie masz jeszcze świadomości pisz pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jakaś instrukcję co wypakować ? Interesuje mnie next east 2020-2 mam link do map z mega i mam tam wszystko pobrac i wypakowac ? :mad2:

 

Wypakowac do czystego pendrive fat32

Bedzie 5 folderow i kilka plikow luzem, żadnych nad folderow


Jak potrzebujesz fsc kod, o czym moze nie masz jeszcze świadomości pisz pw

 


Bardziej mi chodzi co pobrać stąd, bo co nie pobieram i próbuje rozpakować to jakaś lipa wychodzi.


https://mega.nz/folder/HM5hDISB#g8LefLSErLS2l_W39rAeuw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jakaś instrukcję co wypakować ? Interesuje mnie next east 2020-2 mam link do map z mega i mam tam wszystko pobrac i wypakowac ? :mad2:

 

Wypakowac do czystego pendrive fat32

Bedzie 5 folderow i kilka plikow luzem, żadnych nad folderow


Jak potrzebujesz fsc kod, o czym moze nie masz jeszcze świadomości pisz pw

 


Bardziej mi chodzi co pobrać stąd, bo co nie pobieram i próbuje rozpakować to jakaś lipa wychodzi.


https://mega.nz/folder/HM5hDISB#g8LefLSErLS2l_W39rAeuw

 

next east

https://mega.nz/folder/Xr4FWYIC#8Dy7Dmdcm1j8dbuBTe_i_A


next west

https://mega.nz/folder/u3p3ha4I#v9ACkc6-hGYjZ3x8DXIEtg


napewno dobre linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włożeniu do USB dysku sformatowanego do exFAT auto wykrywa, że jest dostępna aktualizacja. Po wyborze akceptuj cały czas prosi o włożenie urządzenia USB 1 aby rozpocząć aktualizację. Ma ktoś pomysł co jest nie tak?

MPD2P67

 

Sformatuj na fat32

 


Niestety exFAT i FAT32 na moim dysku nadal nie działał. Udało się za pomocą mniejszego pendrive 8GB, który był widoczny dla auta - na 5 razy, za każdym razem z innym folderem:) Wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włożeniu do USB dysku sformatowanego do exFAT auto wykrywa, że jest dostępna aktualizacja. Po wyborze akceptuj cały czas prosi o włożenie urządzenia USB 1 aby rozpocząć aktualizację. Ma ktoś pomysł co jest nie tak?

MPD2P67

 

Sformatuj na fat32

 


Niestety exFAT i FAT32 na moim dysku nadal nie działał. Udało się za pomocą mniejszego pendrive 8GB, który był widoczny dla auta - na 5 razy, za każdym razem z innym folderem:) Wszystko śmiga.

 

Wazne ze się udało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem mapy do 2020-2 w opcjach nawi pisze, że właśnie taka wersje posiadam, aczkolwiek nowych dróg mi nie widzi, np. nowej A1 ze Sląska do Łodzi, jak nie było tak nie ma. U Was też nie widać, czy jakiś błąd mi się wkradł :mad2: ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem mapy do 2020-2 w opcjach nawi pisze, że właśnie taka wersje posiadam, aczkolwiek nowych dróg mi nie widzi, np. nowej A1 ze Sląska do Łodzi, jak nie było tak nie ma. U Was też nie widać, czy jakiś błąd mi się wkradł :mad2: ?

 

Ja ta mape wgrałem w maju, zakładam że bmw troszke wcześniej pracowało na tym updatem. Patrz pod tym kątem czy droga powinna być widoczna czy nie.

Pojawi się niedlugo nowy update, napewno s1 tez będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ważna informacja, zwłaszcza dla posiadaczy innych systemów niż Windows 7. Żeby aktualizacja zadziałała, potrzebny jest pendrive sformatowany Fat-32. Jest to optymalne rozwiązanie. Ale niestety różne systemy ( np MacOsx) dorzucają ukryte/systemowe pliki. U mnie aktualizacja ruszyła dopiero po wyczyszczeniu pendriva z wszystkich plików za pomocą Total Commandera i wgraniu map na czysty gwizdek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Koledzy jak sprawdzić czy mam mapy wschodu czy zachodu? Jest to gdzieś wyświetlone?


PS. Kraje do wyboru mam wszystkie.


Pozdrawiam



Sent from my iPhone using Tapatalk

 

włącz widocznośc map w navi, przycisk Option. Na pokazanym menu na dole będzie opcja wersji map.

Dla nowych map nie ważne jest czy wschód czy zachod, to twoj wybór. Ważne jest aby była wersja NEXT, skoro masz wgrane NEXT.

a kraje wgrane sa wszystkie teoretycznie,

Wschód ma datale ze wschodniej części a zachodznie to główne ulice.

Odpowiednio jest z mapą zachodu, detale zacho a wschód symblicznie główne ulice.

No chyba że masz mapę jeszcze z przed podziału na wschód/zachód - ze 3 lata jest ten podział dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nawigację z mapą ECE Road map premium. BMW F11 2011 rok. Problem mój polega na tym że po włożeniu pena do usm w schowku auto podaje komunikat że widzi nowszą mape i pyta czy ją aktualizować. Wciskam rozpocznij aktualizację i pojawia się pasek postępu i tak sobie stoi na 0,0 %. Po około 3 min navi restartuje się i wszystko zaczyna się od początku. Co może być nie tak. Prubowałem już na 3 penach i z dwiema mapami ściągniętymi z różnych serwerów. Ciągle to samo. Co można z tym zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak błędów przy wypakowywaniu. Mam pobrane 4 mapy z różnych miejsc. Jedna znich to starsza wersja inna to werja na wschód i dla europy zachodniej. Używałem dwóch pendrivów 32 GB nowych oraz dwóch kart micro sd w dwóch różnych czytnikach. Za każdym razem ten sam objaw. Widzi nową mapę i przechodzi do czytania map i pasek postępu stoi aż do restartu navi i radia. I całość od początku. W moim odczuciu nie może przeczytać pena ale czemu nie wiem. Mam już zainstaloeaną Istę czekam na kabel może jakieś błędy znajdę. Zastanawiam się czy nie odpiąć akumulatora na chwilę. Może coś jest zawieszone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.