Skocz do zawartości

Blad klucza aktywacyjnego - brak mozliwosci wpisania kodu


sponn

Rekomendowane odpowiedzi

WItam


Wlasnie probowalem zrobic upgrade map w BMW X1 z 2018 roku (sprowadzony z usa).


Jako ze mam mapy WAY pobralem nowa wersje map oznaczoną WAY 2020-1. Posiadam takze wygenerowany klucz aktywacyjny.


Wszystko rozpoakowalem wgralem na pendrive.


Kiedy wkladam pena do usb samochodu zamiast wyswietlic mi informacje ze pen zawiera nowa wersje map dostaje komunikat wloz dysk zawierajacy prawidlowy klucz aktywacyjny (czyli tak jakby mial byc zapisany na usb). Ktos spotkal sie z takim problemem bo nie znalazlem ? Nie wiem czy chodzi o to ze na amerykanskie mapy chce nagrac europejskie czy o cos innego.


Da rad to ogarnac samemu czy trzeba jechac do kogos kto ma oprogramownie do kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej


No mam wgrane oprogramowanie pl - wszystkie komunikaty, idrive sa po polsku (bez sterowania glosowego - nie wiem czy tak to powinno byc), przekodowane radio,


Nawigacja jest oryginalna - Road Map North America Way 2018-1 i jakistam kod F1803C1R


Probowalem wgrac Europe Way 2020-1 sciagniete zdaje się z Twojego uploadu.


Po wlozeniu pendrive komunikat wloz nosnik z prawidlowym kluczem aktywacyjnym. Nie ma manu z pytaniem czy chce zrobic upgrade mapy i nie pyta mnie o klucz.


Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bo nie masz zrobionej navi na Europe. Chcesz przejsc z Road Map North America Way na Road Map Europe Way. Tak prosto to nie pójdzie. Niestety w tej kwesti to za dużo nie pomogę, bo chwilowo zatrzymałem się na starszych nawigacjach:) ten kod to też nie jest kod FSC, więc jak już przerobisz navi na Europe to jeszcze FSC niech ktoś ci załatwi do map.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie masz zrobionej navi na Europe. Chcesz przejsc z Road Map North America Way na Road Map Europe Way. Tak prosto to nie pójdzie. Niestety w tej kwesti to za dużo nie pomogę, bo chwilowo zatrzymałem się na starszych nawigacjach:) ten kod to też nie jest kod FSC, więc jak już przerobisz navi na Europe to jeszcze FSC niech ktoś ci załatwi do map.

 


Ten kod ktory podalem wyzej jest z mojej obecnej NAVI. Mam tez kod FSC wygenerowany przez kolege ktory ma zadzialac z navi Europe. ZObaczymy. Do tej pory nie probowalem robic upgrade na navi Europa bo nie bylo do sciagniecia map WAY 2020-1 a mialem kod wygenerowany do tej wlasnie wersji.


Czyli co zeby zmienic mapki z ameryki na europe trzeba zrobic cos jeszcze poza samym wgraniem map ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak czytałem jeszcze trochę na temat tej mapy i czy tu przypadkiem nie jest tak, że wgrać mapy możesz z każdego kraju, tylko potrzebujesz mieć specjalny plik z kluczem FSC na tym pendrivie? BMW chyba odeszło od wpisywania klucza ręcznie i przeszło na plik. Ja się zatrzymałem na CIC i z kolejnymi wersjami nie jestem obeznany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam pytanko , posiadam autko z 2015r EntryNav , pobrałem mapy 2020,2 wkładam pedrive i wyskakuje okienko z literami do wbijania kodu, dzwoniłem do bmw , powiedzieli ze mam otwarty kod do 2020/09...... :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
WItam


Wlasnie probowalem zrobic upgrade map w BMW X1 z 2018 roku (sprowadzony z usa).


Jako ze mam mapy WAY pobralem nowa wersje map oznaczoną WAY 2020-1. Posiadam takze wygenerowany klucz aktywacyjny.


Wszystko rozpoakowalem wgralem na pendrive.


Kiedy wkladam pena do usb samochodu zamiast wyswietlic mi informacje ze pen zawiera nowa wersje map dostaje komunikat wloz dysk zawierajacy prawidlowy klucz aktywacyjny (czyli tak jakby mial byc zapisany na usb). Ktos spotkal sie z takim problemem bo nie znalazlem ? Nie wiem czy chodzi o to ze na amerykanskie mapy chce nagrac europejskie czy o cos innego.


Da rad to ogarnac samemu czy trzeba jechac do kogos kto ma oprogramownie do kodowania.

 

Hej, ogarnąłeś temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.