Skocz do zawartości

BMW RoadMap Professional 2019 (CCC pro)


luk_byd

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do pobrania:

BMW RoadMap Professional CCC 2019 DVD1

BMW RoadMap Professional CCC 2019 DVD2

BMW RoadMap Professional CCC 2019 DVD3


Brak hasła.

Każde archiwum zawiera 10% danych naprawczych.

Podzielone by w miarę szybko się pobrało.

 

Cześć ściągnąłem DVD3 ale jest tam 9 plików rar. Może mi ktoś powiedzieć o co tam chodzi ? który mam wypalić na DVD?

howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Raczej z komputerami u ciebie słabo?

Sciągasz program winRAR lub 7ZIP i rozpakowujesz. To co rozpakujesz nagrywasz na płytę, tylko bez katalogi typu "MAPA" itp.

 

:duh: :mad2:

Człowieku nie o to chodzi... wypaliłem pierwszy part na płytę i owszem działa tylko po co jest tyle partów skoro pierwszy działa i waży 3GB.

Podejrzewam, że prędzej ty nie wiesz co to ENIAC, a Unipolbrit czy timex też za dużo nie powie. Komputerów typu PC złożyłem osobiście zapewne więcej niż ty widziałeś w sklepach ale w sumie ja nie o tym tyle, że nie ja pierwszy zrobiłem wycieczki osobiste :D

howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nerwosolu łyknij. Wystarczyło napisać dokładnie co zrobiłeś :duh:

 

Cześć ściągnąłem DVD3 ale jest tam 9 plików rar. Może mi ktoś powiedzieć o co tam chodzi ? który mam wypalić na DVD?

 

Przeczytaj to co napisałeś i postaw się na miejscu czytających. Jak byś to zrozumiał?


Skoro to co nagrałeś ma 3GB to wszystko jest ok i działa to wszystko jest git. Jakbyś coś źle zrobił to by nie działało w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwosolu łyknij. Wystarczyło napisać dokładnie co zrobiłeś :duh:

 

Cześć ściągnąłem DVD3 ale jest tam 9 plików rar. Może mi ktoś powiedzieć o co tam chodzi ? który mam wypalić na DVD?

 

Przeczytaj to co napisałeś i postaw się na miejscu czytających. Jak byś to zrozumiał?


Skoro to co nagrałeś ma 3GB to wszystko jest ok i działa to wszystko jest git. Jakbyś coś źle zrobił to by nie działało w aucie.

 

Po pierwsze widzę, że dalej nie zrozumiałeś mojego pytania i to co napisałeś nie jest żadną odpowiedzią, a jedynie robi zbędny śmietnik. Po drugie zdanie jest skonstruowane prosto, logicznie i zakończone konkretnym pytaniem i trzeba się bardzo starać żeby nie zrozumieć.

... a jeden i dwa to Trzy.

howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czyli jak napisałem. Z komputrrami u ciebie słabo, a dodatkowo nie potrafisz się wysłowić :duh:

Śmietnik robisz sam od początku pojawienia się w tym temacie i na tym kończę durną dyskusję :mad2:


Dzięki Apacer, że wytłumaczyłeś temu zaawansowanemu użytkownikowi, który pierwszy raz w życiu zobaczył jak wygląda spakowany plik na 9 części :mad2:

bmw535i89 brawo, że udało ci się w googlach wpisać hasło "pierwszy komputer" i wkleić tutaj to na serio szacun :cool2:

Następnym razem wpisz "co to jest wieloczęściowe archiwum" :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak napisałem. Z komputrrami u ciebie słabo, a dodatkowo nie potrafisz się wysłowić :duh:

Śmietnik robisz sam od początku pojawienia się w tym temacie i na tym kończę durną dyskusję :mad2:


Dzięki Apacer, że wytłumaczyłeś temu zaawansowanemu użytkownikowi, który pierwszy raz w życiu zobaczył jak wygląda spakowany plik na 9 części :mad2:

bmw535i89 brawo, że udało ci się w googlach wpisać hasło "pierwszy komputer" i wkleić tutaj to na serio szacun :cool2:

Następnym razem wpisz "co to jest wieloczęściowe archiwum" :cry2:

 

Durną dyskusję to sam produkujesz więc przestań się kompromitować i nie pisz jak nie masz nic sensownego do napisania. Ja przynajmniej nie udaję omnibusa i pytam jeśli czegoś nie wiem, a ty możesz się dalej chełpić znajomością winrara to faktycznie kompleksowa wiedza z zakresu informatyki. Szczere wyrazy współczucia... Popisałeś się zdolnością analizy i interpretacji na poziomie ameby intelektualnej.

howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak napisałem. Z komputrrami u ciebie słabo, a dodatkowo nie potrafisz się wysłowić :duh:

Śmietnik robisz sam od początku pojawienia się w tym temacie i na tym kończę durną dyskusję :mad2:


Dzięki Apacer, że wytłumaczyłeś temu zaawansowanemu użytkownikowi, który pierwszy raz w życiu zobaczył jak wygląda spakowany plik na 9 części :mad2:

bmw535i89 brawo, że udało ci się w googlach wpisać hasło "pierwszy komputer" i wkleić tutaj to na serio szacun :cool2:

Następnym razem wpisz "co to jest wieloczęściowe archiwum" :cry2:

 

Szkoda nerwów na takie sytuacje mordeczko :? Niech wypakowuje sobie każdy part osobno haha ;)


Co do navi - śmiga aż miło. Wielkie dzięki dla osób udostępniających materiał do testów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, pobrałem mapę dla profesional ccc z 2019 roku z linków w temacie, nagrałem na dvd-r verbatim i nie widzi mi płyty w ogóle, nagrywane prędkością 8x


Nie wiem wcześniej jaka były płyta w nawigacji, kupiłem auto bez płyty, czy nagrać na innej płycie np. Sony widzę jest polecane, czy Szukać starszej wersji mapy jakiejs pośredniej bo tez tak wyczytałem że, to ludzią pomagało, a później ta z 2019 i działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Niby się pojawiły.


DVD1

Pełne pokrycie: Andorra, Belgien, Frankreich, Gibraltar, Großbritannien, Irland, Luxemburg, Monaco, Niederlande, Portugal und Spanien.

Częściowe pokrycie: Kroatien, Slowenien und Tschechien.

Główne drogi: Mazedonien.


DVD2

Pełne pokrycie: Belgien, Dänemark, Deutschland, Italien, Lichtenstein, Luxemburg, Niederlande, Österreich, San Marino, Schweiz und Vatikanstadt.

Częściowe pokrycie: Kroatien, Slowenien und Tschechien.

Główne drogi: Mazedonien.


DVD3

Pełne pokrycie: Finnland, Norwegen und Schweiz.

Częściowe pokrycie: Bulgarien, Estland, Griechenland, Kroatien, Lettland, Litauen, Polen, Rumänien, Russland, Slowakei, Ungarn und Weißrussland.

Główne drogi: Mazedonien.


BMW Navigationssystem Professional (SA 609)

Wielkość spakowanych: DVD1: 2,49 GB | DVD2: 2,01 GB | DVD3: 2,36 GB

Wielkość obrazu po rozpakowaniu: DVD1: 3,00 GB | DVD2: 2,45 GB | DVD3: 2,86 GB


DVD1 WEST EUROPE

https://filecrypt.cc/Container/E0504AA1BA.html

DVD2 CENTRAL EUROPE

https://filecrypt.cc/Container/252AC33380.html

DVD3 EAST EUROPE

https://filecrypt.cc/Container/CFEFF97B04.html


Hasło do każdego

For#All#Of#You

 

Dla CCC jest coś nowszego ? Z tego roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Witam,

odgrzeję trochę ;)

jestem na etapie poszukiwania map do Professional w E61.

czy mozecie wskazać jakiś namiar na najbardziej aktualne mapy.

będę bardzo wdzięczny,

dzięki

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia wersja 2019, nowsze mapy nie wyszły dla systemu nawigacji na płytę DVD business/professional. Dla e61 nawigacja CIC (od 10/2008 nawigacja professional) dalej wspierana, obecnie mapy 2021 CIC PREMIUM dostępne

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ok,

Jak już sprawdzałem "najświeższe" mapy do mnie z 2019r. - E61 2005 nawi professional.

więc chyba zostanie androida wstawić ;)

dzięki

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

BMW Road Map Europe Professional CCC 2019 

9roDsaW.jpg

DVD3

Pełne pokrycie: Finnland, Norwegen und Schweiz.

Częściowe pokrycie: Bulgarien, Estland, Griechenland, Kroatien, Lettland, Litauen, Polen, Rumänien, Russland, Slowakei, Ungarn und Weißrussland.

 

Wielkość obrazu:

DVD3: 2,86 GB 

https://wplik.com/euuldqcka7ox/2019.part1.rar.html
https://wplik.com/1v961euiyg7t/2019.part2.rar.html
https://wplik.com/b1mlfsqi1i0y/2019.part3.rar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.