Skocz do zawartości

Road Map Europe NEXT West and EAST 2019-2


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Pierwszy wyciek mapy był podobno trefny. Ten Co jest teraz torrent w pierwszym poście, to jest już finalna wersja pibrana z serwera BMW. Niby jest to poprawione. Ja nie mam jak tego zweryfikować, gdyż mam auto z mapami PREMIUM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam , zrobiłem dzis aktualizacje NEXT West 2019-2 mapa działała i po paru minutach wyskoczyło aby uruchomić nawigacje należy wprowadzić kod aktywacyjny.


Wkładałem pendrive z 2019-1 NEXT podawałem klucz FSC i nawigacja zawieszała sie na uruchamianiu nawigacji.

Ma ktoś może pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy te pliki torrent są ok? Ja nie mogę ich nawet rozpakować.

Może ktoś podesłać mi sprawdzone pliki?

chris1999@poczta.onet.pl

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc. Zrobiłem aktualizację (East), wszystko przebiegło spokojnie, "aktualizacja zakończyła się pomyślnie". Aktualizowałem w trakcie jazdy samochodem. Kiedy zakończyła się aktualizacja włączyłem mapy i niestety się przycinała. Wskazałem gdzie chcę jechać i nawigacja się zawiesiła. Zatrzymałem samochód, wyłączyłem wszystko włączyłem na nowo i teraz mam tylko czarny ekran zamiast mapy, co najlepsze jak zrobię podział ekranu to w bocznym pokazuje ładnie zaktualizowaną mapę. Adres da się w pisywać, dobrze prowadzi itd. tylko nie pokazuje mapy w głównym ekranie. Co robić? Proszę o pomoc.


Próbuję na nowo zrobić aktualizację z tego samego Pena, to pojawia się komunikat, że nie ma tam nowych danych, ale czy chcę mimo to zaktualizować, włączam, jest 0% po czym po minucie pokazuje się komunikat, że "aktualizacja przebiegła pomyślnie".


Linki do zdjęć:

https://zapodaj.net/91e874b9bcf66.jpg.html

https://zapodaj.net/e54a2839370ca.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wg. Systemu mam nawigację Road Map Europe Next. Nagrałem pliki bezpośrednio na przenośny dysk twardy o pojemności 120GB i nie ma żadnej reakcji ze strony auta po podłączeniu. Próbowałem na dwóch różnych i nic. Usb mam tylko w schowku, ale z tego co wiem to nie problem. Czy ktoś miał podobny problem i go rozwiązał? Może być dysk za duży ? Jako audio go normalnie widzi po podłączeniu. Partycja FAT32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wg. Systemu mam nawigację Road Map Europe Next. Nagrałem pliki bezpośrednio na przenośny dysk twardy o pojemności 120GB i nie ma żadnej reakcji ze strony auta po podłączeniu. Próbowałem na dwóch różnych i nic. Usb mam tylko w schowku, ale z tego co wiem to nie problem. Czy ktoś miał podobny problem i go rozwiązał? Może być dysk za duży ? Jako audio go normalnie widzi po podłączeniu. Partycja FAT32

Pewnie dysk ma wiecej niz 1. partycje stad jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
czy ktoś może wrzucić tę wersję ostateczną - stabilną WEST na chomika? bo w tej chwili jest tylko wersja z lutego. dzięki

 


jest już wersja 2020-1, stabilne

na chomiku też

 

Road Map EUROPE EAST Next 2020-1

http://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+EUROPE+EAST+Next+2020-1


Road Map EUROPE WEST Next 2020-1

http://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+EUROPE+WEST+Next+2020-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.