Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe PREMIUM WEST i EAST 2019-2


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mam już pomysłów .

Nie próbowałem w innym aucie bo nie mam możliwości.

Przywróciłem poprzednią wersję systemu w radiu i nic nie dało .

Wszedłem w menu serwisowe ale tam nic nie można zrobić :(

Szukałem po amerykańskich forach i tam też nic takiego nie ma :(

Zauważyłem że kiedy zacznę aktualizację , przez chwile stoi na 0,0% i dam anuluj to mimo wszystko system i tak po chwili się zrestartuje.

Jakby sam proces aktualizacji powodował po chwili restart.

www.grzejniki-lazienkowe.net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Zazwyczaj to był problem dysku, tu to może być błąd plików na penie, błędu w systemie nawi lub problem sprzętowy w procesorze/pamięci jednostki. Spróbuj odczytać błędy z auta, może coś się zapisało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Resety i brak możliwości aktualizacji to najczesciej dysk. Możesz go wymontować i podłączyć pod kompa. Odpalasz HDtune czy coś podobnego i sprawdzasz czy dysk nie ma czasem błędów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dysk sprawdzony HD Tune, żadnych błędów. auto przeleciałem Carly i też nie ma błędów.

macie jakieś źródło na chomiku albo coś szybkiego to spróbuję ściągną na innym komputerze w pracy i wgrać jeszcze raz na inny pen.

Bo już nie wiem co zrobić.

www.grzejniki-lazienkowe.net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dysk sprawdzony HD Tune, żadnych błędów. auto przeleciałem Carly i też nie ma błędów.

macie jakieś źródło na chomiku albo coś szybkiego to spróbuję ściągną na innym komputerze w pracy i wgrać jeszcze raz na inny pen.

Bo już nie wiem co zrobić.

Coś musisz nie tak robić albo masz coś z pendrivem lub źle pliki rozpakowane. Jeżeli chcesz to mogę Ci wysłać swojego pena z którego zaktualizowałem mapy i jak ogarniesz to mi go odeślesz. Jak chcesz to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
U mnie system poprosił o kod FSC. Auto kupiłem niby z dożywotnią aktualizacją map. Do tej pory nie musiałem nic wpisywać przy ich aktualizowaniu. Kod znam i próbowałem go wpisać, ale nie działa. Czy te dożywotnie licencje są dożywotnie tylko w teorii, czy robię coś źle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie system poprosił o kod FSC. Auto kupiłem niby z dożywotnią aktualizacją map. Do tej pory nie musiałem nic wpisywać przy ich aktualizowaniu. Kod znam i próbowałem go wpisać, ale nie działa. Czy te dożywotnie licencje są dożywotnie tylko w teorii, czy robię coś źle?

Bo dożywotnio to on działa jak pewnie zapodasz tą samą mapę. Kup nowy kod lub wygeneruj sobie samemu jak napisał Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. Kod mam od 2013 roku. Do wersji 2019-1 włącznie wszystko aktualizowalo się poprawnie.


Kruk ma chyba rację - ktoś sprzedał jako lifetime wersję na ileś tam lat/aktualizacji licząc, że auto i tak w międzyczasie zmieni właściciela i sprawa nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie zmienia to faktu, że to nie żadna tragedia i w tym przypadku to jakieś 2min roboty i kod jest :wink:

Tragedia tylko taka że daliśmy się zrobić w jajo lub sam gość nie wiedział co sprzedaje.


I ...sedno tragedii jest takie że właśnie dajemy się tak traktować...z tym że co tu dużo zrobić jak to jest...chyba nielegalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.