Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe PREMIUM WEST i EAST 2018-2


malysz1976

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mapa zaktualizowała się bez problemu, nie potrzebowałem kodu, jest :cool2: Kruk jeszcze raz bardzo dziękuję :cool2:


przy okazji również jeszcze raz podziękowania dla BayerischeMotorenWerke :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie aktualizacji map w Polsce. To nie ma w aktualnej wersji EAST obwodnicy Kościerzyny oddanej we wrześniu 2017. Ktoś coś jeszcze może znalazł? Pewnie bardziej skupiają się na trasach szybkiego ruchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest śmieszne. Google mapa za darmo ma wszytko a mapy bmw,audi za grubą kasę mają tylko główne drogi. Ja w zasadzie to zrobiłem aktualizację rekreacyjnie żeby zobaczyć jak to w BMW wygląda. I stwierdzam że tak samo dramatycznie jak U konkurencji. Kiedyś jak kupowałem nowego forda to chcieli mi wcisnąć za bagatela wtedy 6 tyś zł. nawigację Z pokryciem Polski na poziomie ok 50-60% podziękowałem.

To jest właśnie lobby motoryzacyjne.

Edytowane przez Andy74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dla mnie to jest śmieszne. Google mapa za darmo ma wszytko a mapy bmw,audi za grubą kasę mają tylko główne drogi. Ja w zasadzie to zrobiłem aktualizację rekreacyjnie żeby zobaczyć jak to w BMW wygląda. I stwierdzam że tak samo dramatycznie jak U konkurencji. Kiedyś jak kupowałem nowego forda to chcieli mi wcisnąć za bagatela wtedy 6 tyś zł. nawigację Z pokryciem Polski na poziomie ok 50-60% podziękowałem.

To jest właśnie lobby motoryzacyjne.

 

A ja wole fabryczną, razem z Hud tworzy piękną parę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W Angli czy Niemczech nie ma różnicy bo mapy bmw mają pełne pokrycie kraju , a w Polsce niestety częściowe .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa i kod od KRUKa działają.


Zrobiłem trasę Warszawa->Wrocław->Praga->Wałbrzych->Warszawa. Ulice wyszukuje bez problemu, grzej z numerami budynków, nawet tych które są w danej lokalizacji od wielu lat. Mapy dobrze nawigują gdy dla testu w Czechach wbiłem "omijać drogi płatne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Z rejonów gdzie ja jeżdżę to widzę że w -2 względem -1 zmieniono:


S5 wydłużono w kierunku Żnina od Gniezna



Ale reszty dróg np. A5 w Austrii nie ma w całości nadal

Nie ma też kilku dróg które są już od roku w mojej miejscowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem dziś West 2018-2. Dziwi mnie to że nie wołał o kod bo jak ostatnio wgrywałem 2016 to krzyczał.

Ale niestety coś jest nie tak. Nie mogę wyznaczyć trasy. Pokazuje "Obliczanie trasy niemożliwe". W informacji jest napisane normalnie 2018-2 USB. Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Raz się spotkałem że o FSC wołał dopiero po aktualizacji , nieraz dzieją się nie wytłumaczalne rzeczy .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.