Skocz do zawartości

Tarcze i klocki MINTEX czy warto???


DjAquaz

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki. Włąsnie mam problem z teraźniejszymi tarczami bo poprzedni właściciel zakupił badziewne klocki i potargało tarcze i trzepie jak hamuje powyżej 140km/h
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zwracam uwagę, ze żeby nie było problemów z biciem przy hamowaniu to hamulce musza być perfekcyjnie zamontowane. Powierzchnia piasty wyczyszczona na lusterko. Najlepiej nie dawać żadnego preparatu na piaste a pod tarcze, powierzchnia musi być idealnie czysta i gładka. Jeśli problem bicia przy hamowaniu występuje cały czas to sprawdzić czy bicie nie pochodzi od piasty i czy w zawieszeniu nie ma luzu.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
Witam tarcze nic nie warte kupiłem auto z nowymi tarczami i klockami.Tarcze o rozgrzaniu bily strasznie .wymieniłem na Brembo i problem z głowy.firma może ok ale nie do bmw z dużym silnikiem. Może do 316 By daly radę lub jakiegoś golfa 1.6 lub skody ale nie do BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja zakładałem cały komplet Mintex wraz z klockami do Insigni. Wnioski są takie ze prędzej ci się zużyją tarcze niż klocki . Do delikatnej jazdy po mieście może być ok ale do normalnego szerokiego użytku odradzam. Nadmierne zużycie, defraudacja, przegrzanie, rdzewienie itd to taki materiał. Zmieniłem ostatnio na Brembo zestaw, jest kolosalna różnica . W końcu się klocki zużywają a nie tarcze , nie rdzewieją , inna zupełnie stal . Jak się jeździ delikatnie po mieście to można montować makaron ale jak jeździsz na trasę, z rodzina, szybciej to odradzam kazde tanie zestawy . Tylko droższe sprawdzone marki . Pozdrawiam



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.