Skocz do zawartości

Opony wielosezon tak czy stanowczo nie


SivyArt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam muszę wymienić opony bmw e90 2.0ben 129km chciałem nowe wielosezonowki żeby było z głowy ale są opinie że to straszna lipa ze do malych prędkości to ok ale nic więcej że pływa i wogole porażka... Co myślicie może ktoś jeździ i nie narzeka jeżeli tak to jaki model itp a jeżeli lipa to jakie rozsądnie na lato i jakie na zimę... Rozmiar 205/55/16...Dzieki Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Oczywiście jest to werutna bzdura powtarzana przez ignorantów.

Nie bez powodu BMW wydaje swoje nowe auta na ogumieniu wielosezonowym np. w UK i co teraz?

To świetna propozycja, bo zimy są u nas „małozimowe".

Takie markowe i nowe opony będą lepsze w tej naszej zimie niż 5 letnie zimówki. W Polsce te staruchy jeżdżą na zimówkach 10+ letnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem sposobności jeździć na wielosezonówkach, ale w zeszłym sezonie na zużytych zimówkach z napędem na tył nie mogłem się wydostać z parkingu. Po którejś tego typu akcji nerw mnie szarpnął i wymieniłem na nowe zimóweczki, ale ja z Suwałk... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za link już sprawa jaśniejsze wychodzi że wielosezon słabo tylko znowu ja w góry nie śmigam a ile tej zimy w zimie teraz jest... I nadal dylemat haha mam opcje za tysiąc nowy komplet Michelin CrossClimate +z tego roku może to jest opcja bezpieczna bo niby latem są super a najwyżej będzie miesiąc zimy bo będę stał h a ha... Dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Wspomniane przez Ciebie crossclimat używam od dobrych paru lat, teraz ma w e92 wcxesnie w zony e87 - super, naprawdę polecam fakt scieraja sie może szybciej ale jazda w deszczu poezja lo śniegu tez dość dobrze daja rade. U mnie problem pojawil sie dopiero przy f45 ale tutaj założyłem goodyera vector 4 gen 2 i samochód nie wiem jak to nazwac pływa cxy cos powyżej 120-130 na prostej samochosc zachowuje się nieprzewidywalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Ciekaw jestem czy w obecnych warunkach pogodowych ktoś z forum jeździ z RWD na wielosezonowych i ile razy się już kopał? :lol: :lol: :lol:

 

Wróciłem wczoraj z krótkiego rodzinnego wypadu w górach. Tam gdzie byliśmy (okolice Suchej Beskidzkiej) bywaly miejsca gdzie miałem problem wjechać a co dopiero wyjechać pod górę. Kilka razy wyciągał mnie właściciel. Dodam ze znajomy przyjechał małym miejskim FWD na zimowkach o tego problemu nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.