Skocz do zawartości

Naprawa felg aluminiowych spawanie i prostowanie


tymon1976

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakieś namiary na dobrych fachowców warsztat itp co polecacie? oczywiście sprawdzone.... :cool2: ponieważ mam komplet felg aluminiowych 19 " od F10 z USA z tym że jedna jest uszkodzona i nie wiem czy da się ją uratować? :mad2: i szkoda by było ponieważ 3 są dobre hmm....będę bardzo wdzięczny za pomoc! Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Drodzy forumowicze poszukuje felgi potrzebnej do kompletu ewentualnie jakies namiary jesli by ktos mogl Pomoc :mad2:

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/6138525b917f3c6f

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/3a06b7a948f2aed5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Cześć,

podepnę się pod temat, kupiłem auto z dwoma kompletami felg alu 18' i 19' z tym, że 19" są do drobnej poprawki tak naprawdę wizualnej (przetarcie jakby o krawężnik) oraz chciałbym je pomalować na kolor czarny. Czy ktoś z zachodniopomorskiego może polecić jakiś dobry zakład z którym miał do czynienia w przeszłości i gdzie mógłbym bezpiecznie powierzyć moje felgi? :roll:

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Polecam i sprawdzałem wielokrotnie warsztat niedaleko Łodzi - ja korzystam drogą wysyłkową. Czasami nawet beznadziejne przypadki potrafią uratować a ja taki miałem i jeżdżę długo. Ceny mają super. Musze poszperać żeby znaleźć namiar ale napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Teoretycznie - NIE

W praktyce jeśli prostowałeś felgę to mogli ci felgi nie wyprostować, ja tak miałem. Oddałem felgę do prostowania, zapłaciłem 350zl. Po zabiegu prostowania, podczas wyważania stałem nad gościem i widziałem, że nie może idealnie tego zrobić. Jak tylko spusciłem z niego wzrok dosłownie na kilka sekund, koło ściągnął z maszyny twierdząc że jest idealnie.

Podczas jazdy czułem że coś mi dalej nie pasuje, więc pojechałem w inne miejsce sprawdzić felgę, koło wyrzucili na wyważarke Hunter z testem drogowym i wyszło że felga jest dalej krzywa.

Druga kwestia to opona, może być odkształcona.

Znajdź miejsce gdzie mają maszynę z testem drogowym i sprawdź wszystkie koła, będziesz miał wszystko jasne.

Nie polecam firmy DELOCH z Katowic, oszukali mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.