Skocz do zawartości

BMW E90 320D 163KM Opony całoroczne Holandia


narano9800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dylemat mam dwa komplety opon letnie i zimowe na 18/16 calowych felgach niestety oba komplety opon są już do wymiany przejechaly by spokojnie jeszcze sezon ale w każdym komplecie przynajmniej raz trafiłem na wkreta w tym roku. Aktualnie mam Kormorany 225/40 z przodu i 255/35 z tyłu run flat. Auto prowadziło mi się dobrze jednak, jestem początkującym kierowcą przjechalem razem około 40 tys km z czego obecnym autem jedynie 10 (pierwsze auto z napędem na tył) i ciężko mi ocenić czy auto się trzymało drogi czy nie bo jeżdżę przepisowo i nie miałem za bardzo jak tego sprawdzić, nie miałem nigdy uczucia że auto mi ucieka. Pracuje na stałe w Holandii zjeżdżam raz na 3-4 miesiące do Polski dlatego, rozważam zakup całorocznych opon. W Holandii zimy są Dosyc ciepłe nie miałem okazji zobaczyć niższej temperatury niż - 2. Śnieg w tą zimę widziałem tylko raz. Jedyny problem pojawia się z wyjazdem na święta do Polski Warmińsko-mazurskie potrafi tutaj sypnac ale w razie przyjazdu na urlop i tak głównie poruszam się po mieście + w środku dnia nigdy w nocy. Zastanawiam się nad kupnem Michelline Cross Climate + mialbym wówczas spokój na 3 sezony jednak, jestem ciekaw jak się spisują Imperiale tańsze o około 40% (nie chce oszczędzać po prostu nie zależy mi na tym żeby opony starczyły mi na więcej niż 3 lata bo jestem przekonany w 100%, że przez ten czas zmienię auto) Mógłby ktoś z was podzielić się ewentualnymi odczuciami z użytkowania opon całorocznych w warunkach typowo jesiennych dużo deszczu temperatura 10-20 stopni? Jeśli ktoś zechce mi to na wstępie wybić z głowy prosiłbym o solidne argumenty żebym miał wszystko czarno na białym. Dziękuję bardzo za pomoc. Rocznie robię około 20 tys kilometrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.