Skocz do zawartości

Felgi e60 s167


albert1995

Rekomendowane odpowiedzi

18 cali jeszcze ujda chiny. 19 nie. Bedziesz prostowal 2 razy na sezon. Na chiny musi byc wysoki profil opony wtedy jakos sie jezdzi. Pisze Ci to z autopsji. Obecnie mam 19 RH prawdziwe germany i dopiero teraz jest ok. 2gi sezon nie prostuje. Tylko wywazam zawsze przed sezonem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jezeli sa to te na aucie czarnym z Bialegostoku to replika. Poznajesz to po wyprofilowaniu ramion. Taki orginal kosztuje 2x tyle. Nie moge Cie namawiac bierz lub nie bierz moge tylko napisac ze ja swoje mam made in Germany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT96Lkoloh7sy7eRtMo6HdJ9XJv1lAqROsHerBPqaWXvc8Qvfxj


Dokladnie repliki maja proste ramiona do polowy a orginal juz od poczatku rantu felgi co daja spora roznice w wygladzie. Pomijajac oczywiscie podstawowa kwestie wytrzymalosci. Po co Ci slabe 19 jak nie bedziesz mial radosci z uzytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/felga-19-bmw-5-6-m5-m6-e60-e61-e63-przod-7928002093


To jest orginal uzywany 1szt :D Nie chce Cie zniechecac i byc pesymistycznym prorokiem ale nie sadze aby udalo sie kupic kpl uzywany orginalny bez opon za mniej niz 4500zl.

Problem z tym modelem jest taki ze to zaczyna byc klasyk to raz. Dwa ze ma specyficzne wykonczenie. Polerowane aluminium z odcinkami czarnego. Za regeneracje takich uzywanych odrapanych i mozliwe (czesto po dzwonie) ze krzywych felg zaplacisz 2000zl za kpl. Nikt nie chce slyszec nawet o mniejszej sumie jak masz miec dobrze(normalnie) zrobione. Dlatego zadbane 4szt z oponami znosnymi kosztuje 6000zl a do regeneracji 4000zl...

Szukaj ale jak poprostu wpadna Ci inne w oko nie chinskie nie indonezyjskie itp tylko germany ewentualnie italy to bierz. Italy moga byc z tym ze nie repliki wzorow Bmw made in italy tylko felgi dobrej firmy wypodukowane w italii. Kumpel mial takie i sobie chwalil. Ja mialem na e39 wloskie i cos tam prostowalem. Wiec podsumowujac albo sie szarpniesz na orginaly albo znanej marki (RH AC schnitzer Hamann itp) bedzie taniej. Podrobki sobie odpusc bo bedzie Ci latala kierownica bedzie drzala buda bedziesz krzywil tarcze poleca drazki kierownicze sworznie itd itd. Poprostu sa rzeczy typowo do sprzedawania i zarabiania kasy ale juz nie do uzytkowania. Do nich miedzy innymi zaliczaja sie felgi o rozmiarze 19 cali azjatyckich watpliwych "producentow".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moj styl (nie maja pazura) ale zawsze to lepiej w tej cenie miec orginal niz ladniej wygladajace chiny. Ja bylbym cierpliwy i szukal styling 166. Jezeli Ci sie podobaja na aucie oczywiscie. Do renowacji kupisz juz za 2800-3200zl renowacja 800-1000zl. Wiem ze to i tak sporo ale pamietaj pojezdzisz i zawsze orginal sprzedasz z zyskiem a chiny ze strata jesli wogole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz od goscia czy orginal. I co wazniejsze czy ten rozmiar ktory podal 8,5x19 dotyczy wszystkich czterech. Bo to jest rozmiar orginalnego przodu. Tyl w orginale ma 9,5 cala lub 10cali (w m6)> Jak sie okaze ze orginaly to sa poprostu 4 przody wtedy musisz sie zastanowic czy Ci sie bedzie podobac. Tyl 265/30 na feldze 9,5 cala fajnie wyglada bo ma lekki naciag. Na przod 235/35 na 8,5. Jak dasz na tyl 8,5 cala to srednio bedzie wygladac. Max opona to 255 i naciagu nie bedzie tylko balon.

Jak podrobka to ja bym nie bral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam.

Potrzebuję kupić pilnie jedną felgę s167, 17cali, szer.8, ET 20.

Kupiłem 4szt. na OLX jesienią, na wiosnę założyłem do auta, okazało się że jedna była spawana i na spawie zaczyna pękać.

Sprzedawca oczywiście nic na ten temat nie mówił, pisało że proste nie naprawiane.

Jeżeli ktoś ma taką nie potrzebną to kupię, tel. 784900215

Szukam w necie takiej felgi ale nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.