Skocz do zawartości

Listwa otwierania tylnej klapy BMW e83


Wiking924

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, popsuło mi sie otwieranie tylej klapy bagaznika i musze owierać pilotem i mam zamiar wymienic całą listwę.

Chciałbym sie zapytac czy wystarczy tylko wykręcić te dwie śrubki w listwie i listwa schodzi czy cos wiecej trzeba rozkręcać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz,co się stało?Pękła guma na przycisku?

Bo ja tak miałem.Pęknięcie gumy na przycisku klapy było po całej długości i przez to coś tam nie stykało przy wciskaniu i klapa się nie otwierała.Zamiast wymieniać całą listwę używaną za około 200zl kupiłem klej do szyb za 20zl i zakleiłem to ładnie klejem.Otwieranie działało z 1,5 roku i pewnie dalej działa,bo wymieniłem e 83 na f25.........w której też miałem pęknięty ten gumowy przycisk od klapy i otwierała się tylko z pilota.......ale ponowne użycie kleju do szyb załatwiło sprawę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściągałem.Otwarłem klapę,odtłuściłem tą gumę i nałożyłem klej do szyb na pęknięcie i wyrównałem ładnie czymś płaskim.Jak to wyschnie to zrobi się jedna guma i będzie działać,bo jak jest przerwana ta guma to przy naciskaniu tam taki plastik nie dochodzi do mikrostyku i przez to się nie otwiera klapa



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ofertę: BMW X3 E83 LISTWA KLAPY TYLNEJ TYŁ PRZYCISK SZKŁA https://allegro.pl/oferta/bmw-x3-e83-listwa-klapy-tylnej-tyl-przycisk-szkla-7878310409?utm_medium=app_share&utm_source=facebook


Jak widać nowa listwa 400zl.Jest przykręcona 2 śrubkami,a po bokach 2 zatrzaski.Wystarczy poszukać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką na sprzedaż , komplet z blendą w kolor silbergrau.

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=370716#p2682842

Wyjęcie samej listwy z blendy też nie jest proste , czasami siedzi ona mocno więc wymiana całości jest dobrym rozwiązaniem.

żadnych dizli tylko Pb+LPG

R4 + turbo, V6 , R6 i V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.