Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaczem centralnym


skarb1203

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem BMW X3 2005 po lifcie z navi, problem polega na tym, że radio gra, można w nim wszystko ustawiać zmieniarka chodzi itd, ale cały czas jest czarny ekran od navi.. Przy odpaleniu wysuwa się ale nie świeci nic, próbowałem odłączać klemę, nic nie dało, akumulator naładowany, nic się nie zmieniło.

Czytnik płyt od navi w bagażniku świeci na czerwono, płytę mogę wysuwać i wkładać, ale na ekranie czerwona dioda nie świeci.

Bezpieczniki sprawdzałem bo według rozpiski jest ten sam od radia navi ekranu itd..

Ktoś ma jakiś pomysł o co może chodzić? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poruszaj kablami z tylu przy czytniku dvd, jak nie pomoże to czytnik

 

Spróbowałbym także alternatywnie załadować nowy soft. Włóż CD z update'em i zobacz, czy wyświetli się komunikat o aktualizacji oprogramowania. Jeśli tak, to aktualizuj.

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem kable, ruszałem, wtyczki także. Skąd i jaki soft najlepiej nagrać?

 

Masz na forum cały wątek o tym.

 

Nagrałem najwolniej jak się dało (x10), napęd chodzi słychać że czyta płytę ale ekran jak nie ruszał tak nie świeci się nic.

 

A masz dach panoramiczny?Jeśli tak to bardzo prawdopodobne jest to,że był przytkany odpływ od dachu i woda leciała po na czytnik i go uwaliło.Ja tak miałem.Jeśli nie masz panoramy to pewnie i tak czytnik do wymiany.Szukaj na allegro jest tego sporo.Koszt około 500zl.Ja wymieniłem i od razu monitor ożył.A wcześniej miałem tak jak ty.Radio działało a ekran czarny



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz dach panoramiczny?Jeśli tak to bardzo prawdopodobne jest to,że był przytkany odpływ od dachu i woda leciała po na czytnik i go uwaliło.Ja tak miałem.Jeśli nie masz panoramy to pewnie i tak czytnik do wymiany.Szukaj na allegro jest tego sporo.Koszt około 500zl.Ja wymieniłem i od razu monitor ożył.A wcześniej miałem tak jak ty.Radio działało a ekran czarny



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Panoramy nie mam, spróbuję go wymienić i zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.