Skocz do zawartości

Wtyczka podłączenia przycisku sterowania panoramą.


WiesioJaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów Temat jest bardzo palący więc proszę o możliwie szybkie udzielenie odpowiedzi . Mianowicie mam oberwane jak przypuszczam dwa kable od wtyczki przycisku regulowania/sterowania panoramą w mojej e83 z roku 2007. Co najgorsze to jeszcze we wtyczce brak jest wcisków metalowych i naprawdę nie wiem ile tych kabli powinno być. Ja mam je tylko cztery przy czym piąty jest we wiązce urwany i nie wiem czy ma być jeszcze jeden zgodnie z pinami w włączniku czy nie. Dlatego proszę o informację a jakiej kolejności i jakie KOLORY kabli po kolei winny znajdować się w wtyczce która wchodzi w przełącznik sterowania panoramą. Jeżeli dla kolegów nie było by to problemem proszę ewentualnie o zdjęcie tej wtyczki z wchodzącymi do niej kabelkami. Serdecznie dziękuję za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po po problemie. W tym miejscu chciałem szczególnie podziękować za okazaną pomoc i polecić fachowca od tych rzeczy Panu z Lublina; https://panoramabmw.pl/ , https://www.facebook.com/panoramabmw/. Panorama śmiga jak nowa ze wszystkimi swoimi opcjami. Dla potomności i innych ewentualnie dotkniętych podobnym problemem polecam sprawdzenie połączenia kostki wiązki elektrycznej podłączonej do przełącznika szyberdachu i sterującej nim. Kostka ta posiada 5 kabelków i każdy z nich ma swoje miejsce i funkcję. Kabelki te są jednak dość cieniutkie i mogą się łatwo przerwać lub wypiąć z kostki ale też poprzedni właściciel samochodu mając jakieś problemy z panoramą może ja po prostu wypiąć więc radzę sprawdzić na samym początki przed podjęciem wydatków finansowych na przełączniki , moduły , silniczki , itp. Nie mniej jednak bez wskazówek wymienionego wyżej FACHOWCA nie był bym w stanie samodzielnie rozwiązać problemu. Jeszcze raz z tego i w tym miejscu dziękuję i polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Dziękuję za rekomendację.

Jeśli ktoś będzie potrzebował w przyszłości zdjęcia kostek i przewodów zasilających - uprzejmie proszę, mam nadzieję że się przyda.

tmuaZvq.jpg

cI3s9UL.jpg

AgHIlRe.jpg

gPgHPcY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.