Skocz do zawartości

X3 3.0 sd.286 biturbo kopci raz na jakiś czas


SMOGIEL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja x3 kopci na niebiesko siwo korekty wtryskowe są ok turbiny też niema do czego sie przyczepić odma wymieniona na nową przeważnie puści chmurę w obrotach 1000 do 2000 dymienie wystepuje raz na jakis czas na 1500 km ubyło 1 litr oleju ale widać tak jakby był wyciek miedzy skrzynią A silnikiem jakieś rady pomysły DPF został wypalony w 500 stopniach troche lepiej ale efekt ten całkowice nie ustąpił .Po 3 tygodniach jazdy wyskoczył błąd DDE świece żarowe pod komputerem nic ten błąd nie pokazał dalej jest problem z DPF wystepuje temperatury niedogrzania silnika z 80' na 60" podczas jazdy cos z termostatami ? Edytowane przez SMOGIEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam moja x3 kopci na niebiesko siwo korekty wtryskowe są ok turbiny też niema do czego sie przyczepić odma wymieniona na nową przeważnie puści chmurę w obrotach 1000 do 2000 dymienie wystepuje raz na jakis czas na 1500 km ubyło 1 litr oleju ale widać tak jakby był wyciek miedzy skrzynią A silnikiem jakieś rady pomysły DPF został wypalony w 500 stopniach troche lepiej ale efekt ten całkowice nie ustąpił

 

Nie wiem na ile masz wyciek a na ile zapocenie, ale także takie mam. Mimo to na 10000km nie spaliła więcej niż 300ml oleju.

Ewidentnie jest jakiś problem z motorem. Porównywałeś prace silnika? Jakieś niepokojące efekty? Jakieś błędy? auto po chipie?


Daj znać o ile już nie ogarnąłeś auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.