Skocz do zawartości

Xdrive 4x4 ABS


Andrej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem otóż podczas jazdy x3 zapalało mi się 4x4 więc wymieniłem zębatkę w silniczku i olej w reduktorze. Wszystko skalibrowałem. Wszystko było w porządku przez 2/3 dni potem zaczęło mi się zapalać 4x4 i ABS. Na komputerze widnieje błąd 5F3A ( usterka wewnętrzna skrzynki rozdzielacza)

Czy ktoś wie co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

wydaje mi sie.ze masz skrzynke do roboty a obrocenie samej zebatki dalo dobry efekt na chwile .Ja mam podobny problem ale moj blad to 5F39 i tez to jest uszlodzenie skrzynki wewnatrz.Ja sprawdzilem moja zebatke i jest OK.Moja skrzynka robiona byla 4 lata temu w Czestochowie ATS i pracowala do dnia dzisiejszego.Tez posiadam slynna choinke a bledu nie moge wykasowac .Rozkladam rece mieszkam za granica auto stoi bo strach tym jezdzic.Moze byc tak ze przy dojezdzie do swiatel jak auto sie zatrzyma jest takie pukniecie i przy skretach tez .Sprobuj wykasowac ten blad i zobacz co dalej bedzie

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie, bo ja jeszcze w X3 E83, miałem czujnik ABS pomimo "świętej trójcy", tylko nic nie stukało. Kontrolki zapalały się i czasami gasły, auto jeździło normalnie. Diagnostyka.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, jesli zebatka ok, olej ok, i czasami sie to pojawia to osobiscie obstawiam koronki ABS na polosiach.

Z naprawa xdrive to sie jeszcze wstrzymaj, bo tu wszyscy od razu by Ci to naprawiali jak tylko pojawia sie kontrolka 4x4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.