Skocz do zawartości

E83 - nie działa panel sterowania lusterek i szyb


ziomek1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz drugi :)

Mam kilka mankamentów w mojej x3 - jednym z nich jest problem z otwieraniem szyb i lusterek w panelu sterowania od kierowcy - raz działa raz nie. Ktoś już miał coś podobnego? Padnięty jest cały panel czy może gdzieś indziej szykać przyczyny? Szyby z innych drzwi się otwierają, problem jest tylko z panelem od strony kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panel jest ok, jedz do kogoś na kompa ale na 100% uszkodzone coś w module komfortu... Wstrzymaj się do piątku, będę odbierał swój z naprawy lub będę zakładał drugi. U mnie po wymianie słynnych przekaźnikow od centralnego zamka w module komfortu zaczęły się dziać takie cuda, najpierw zniknęła regulacja lewego lusterka,następnie składanie i prawe lusterko, a na końcu sterowanie szybami... Możesz to prosto sprawdzić, przytrzymaj przycisk otwierania w kluczyku, jak nie opuszcza się szyby to masz rozwiązanie, ten panel się nie psuje :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak.....sam wymieniałem wieć napewno się nie psuje :):)

Oczywiscie ze moduł komfortu też mozę dawać taki objaw i zgadzam się jak najbardziej jednak w większosci przypadków jest to jednak ten panel bądż wiazki kabli idące do niego

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem nowy panel sterowania i generalnie dalej to samo...poza tym panelem wszystko działa, tj szyby się otwierają, z kluczyka też, lusterka z kluczyka się domykają. Panel normalnie się świeci i co jakiś czas załapie.

 

Czy ktoś ma jakiś pomysł jak mam szukać przyczyny żeby nie rozbierać połowy samochodu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.