Skocz do zawartości

E 83 2.5i - opinie użytkowników


kochet

Rekomendowane odpowiedzi

Nabylem ostatnio moje pierwsze bmw. Jest to x3 2.5 w automacie. Założyłem instalację lpg i się bardzo rozczarowalem spalaniem. Otóż w trasie z włączoną Klima wziął 19-20 litrów A 150km/h nie przekroczyłem... Bardzo różne opinie widzę więc już sam nie wiem. Uważacie że to jest ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabylem ostatnio moje pierwsze bmw. Jest to x3 2.5 w automacie. Założyłem instalację lpg i się bardzo rozczarowalem spalaniem. Otóż w trasie z włączoną Klima wziął 19-20 litrów A 150km/h nie przekroczyłem... Bardzo różne opinie widzę więc już sam nie wiem. Uważacie że to jest ok?

 


Ja pier... Kupcie sobie Tico i zagazujcie, jak już musicie na podtlenku biedy gonić...


40 zł za 100 km przejechane z klima na maxa dwutonowym autem i płaczą... :D

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Kupcie sobie Tico i zagazujcie, jak już musicie na podtlenku biedy gonić...




Prosil cie ktos o krytyke?

Skoro mu tak duzo pali to jest cos nie tak i trzeba mu podpowiedziec co ma zrobic a nie z glupimi tekstami tu wskakiwac[

U mnie po zmianie opon na takie jak z fabryki wyjechal to trasa z klima i do 130 wyszlo mi 12.5 a miasto kolo 19 wychodzi i to wiadomo jak sie depnie to swoje tez zje a jak mialem 235.55.18 to trasa z klima tez po 130km/h spalanie 14.5 a miasto 16.5 do 20 ltr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabylem ostatnio moje pierwsze bmw. Jest to x3 2.5 w automacie. Założyłem instalację lpg i się bardzo rozczarowalem spalaniem. Otóż w trasie z włączoną Klima wziął 19-20 litrów A 150km/h nie przekroczyłem... Bardzo różne opinie widzę więc już sam nie wiem. Uważacie że to jest ok?

 

Nie. Uważamy że jest bardzo nie OK.

19-20l to mój 3.0i pali przy prędkościach 180-200 km też z klimą ludkami i bagażami. Na oponach 235/50 r18.

Tyle że ja mam manuala, co do deebee to ma rację przy cenie gazu 1,73 za l to śmiech na sali podczas tankowania.


Sprawdź korekty paliwowe w live data.

A opony z fabryki he he 215 /60 r17 to ledwo co na zimę się nadają w komarku co niektórzy mają coś ciekawszego a gdzie tu takie coś w X3.

żadnych dizli tylko Pb+LPG

R4 + turbo, V6 , R6 i V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Cześć,

Mam 2.5i 2004 USA w gazie w manualu. Spalanie trasa 12-13, duże miasto 16-17. Moc jest dobra, jestem bardzo zadowolony - polecam.

Jakby ktoś szukał w E83 w gazie i miał pytania - śmiało, chętnie coś podpowiem.

 

Czesc

planuje zakup e83 z silnikiem 2,5 lub 3,0 auto ma byc po lifcie od 2007r i chcę zamontowac lpg jakiego silnika szukac a jakiego unikac ????


pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli chodzi o silniki z grupy n52 to proponuję poczytać ten wątek: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=0&t=191171

Generalnie silniki n52b25 wyprodukowane przed 2010 rokiem mają problem z wadliwymi tlokami. Z kolei w silnikach n52b30 czasem słychać popychacze ale ponoć poza efektem dźwiękowym nie jest to duży problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.