Skocz do zawartości

Czy skrzynia biegów 2.5i jest ta sama co do 3.0i?


TRUPIOBLADY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję kupić używaną skrzynię biegów do BMW X3 e83 3.0i 231KM (m54b30). Na aukcjach jest bardzo mało skrzyń do 3.0i. Jest za to wiele do 2.5i. Na dwóch lub trzech aukcjach widziałem, że ktoś sprzedaje skrzynię biegów do "2.5i i 3.0i" (według sprzedawcy skrzynia biegów 2.5i zawsze pasuje do 3.0i i odwrotnie). Jest to jedna skrzynia, a nie oferta dwóch i jednej do wyboru. Napisałem wiadomość prywatną dla pewności i zapytałem czy BMW e83 3.0i i 2.5i mają taką samą skrzynię biegów. Odpowiedziano mi, że tak. Na innych aukcjach widziałem, że niektórzy sprzedają podobnie skrzynie rozdzielcze (że niby jedna ta sama pasuje do 2.5i i do 3.0i). Tak więc nie wiem już co robić. Proszę o pomoc i rozjaśnienie mi ten kwestii. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Edytowane przez TRUPIOBLADY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wejdz na realoem wpisz vin i sprawdz jaki masz numer skrzyni i taki szukaj :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS6X37BZ - THET 23007562732 Przepraszam za tak późną odpowiedź, myślałem, że dostanę powiadomienie na maila a jednak nie ustawiłem tego. Taką mam niby skrzynię biegów. Na necie jest tego bardzo mało. Zwykle sprzedawcy piszą tylko do jakiego silnika, manual/automat i czy benzyna czy diesel. Dlatego chciałem zapytać na forum czy 2.5i i 3.0i mają taką samą skrzynię biegów. pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.