Skocz do zawartości

Planowany zakup BMW X6 i obawy o hałas


krolik89

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. marzy mi sie zakup X6 e71. Pewnie bedziecie się śmiać, ale od 5 lat jezdze Oplem astra G 1.6 benzyna. Sytuacja finansowa pozwala mi w końcu na zakup takiego samochodu jaki chciałbym mieć. Nie ukrywam, że x6 najbardziej przekonuje mnie wyglądem. Wielka krowa, uwielbiam suvy, natomiast chciałbym aby kolejny samochód był cichy. Troche poogladałem, poczytałem i z tego co sie dowiedziałem, to x6 nie jest cicha. Nie mam porównania do mojej starej astry, ale ta przy 100-110 to jest taki traktor, nawet przy niższych pretkościach nieprzyjemnie sie rozmawia trzeba głosno mówić, godzina jazdy przy wyzszych predkościach i wysiadam. Biore pod uwage jeszcze A6C7 też mi sie podoba, ale jednak wolałbym x6. One serio sa dość hałaśliwe? Jestem w stanie dołożyć 10k do wiciszenia samochodu, silnik może być nawet d30, ale czy uda mi sie uzyskać taki poziom jak np w a6c7 2.0tdi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przesiadce z astry będzie cicha. Każdemu raczej chodzi, że na tą klasę samochodu spodziewał się, czegoś lepszego.
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Miej to na uwadze, że A6 C7 będzie cichsza. Koszty utrzymania X6 też będą większe.

Suvy raczej przez większy opór powietrza są głośniejsze od limuzyn. Inaczej też się prowadzą.

Przejedź się jednym i drugim autem dla porównania.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.