Skocz do zawartości

Jakie najlepsze zabezpieczenie do X6???


kalepa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 3 lata później...
Jest jeszcze coś takiego jak ukryty nadajnik ultra wysokiej częstotliwości - niewykrywalny, bo normalnie nie działa, aktywuje się go tuż po kradzieży. Nie da się go zakłucić, ani zagłuszyć, nazywa się GANNET GUARD i ma bardzo dobre recenzje. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam sobie poczytać na temat tego ganneta - http://motofilm.pl/2017/03/zabezpieczyles-samochod-lepiej-zajrzyj-do-regulaminu/

W skrócie - chwalą się, że są radiowi, a z ich regulaminu wynika, że to zwyczajny GPS, tylko raz dziennie wysyłający swoją pozycję, więc już lepiej sobie zamontować GPSa, który wysyła pozycję co kilka minut. Więc płacisz za coś, czym wcale nie są, nie warto ufać ich reklamom.

Ja mam zwykłego GPSa w samochodzie, wiem, że jak zagłuszą, to ślad po nim ginie, ale posiadam, ponieważ z samochodu korzysta też córka, a to młody kierowca, więc wolę mieć oko na to, jak jeździ. Z zabezpieczeń postawiłem na blokadę kierownicy, ale zastanawiam się jeszcze nad odcięciem zapłonu. Ktoś ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kradzieży BMW odbywa się przez zakodowanie nowego klucza przez złącze OBD, dlatego ja mam zamienione linie w złączu i dorobioną przejściówkę do diagnostyki. Taka modyfikacja uniemożliwia jakąkolwiek komunikację z CAS.

---------------------------------------------------

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Polecam sobie poczytać na temat tego ganneta - http://motofilm.pl/2017/03/zabezpieczyles-samochod-lepiej-zajrzyj-do-regulaminu/

W skrócie - chwalą się, że są radiowi, a z ich regulaminu wynika, że to zwyczajny GPS, tylko raz dziennie wysyłający swoją pozycję, więc już lepiej sobie zamontować GPSa, który wysyła pozycję co kilka minut. Więc płacisz za coś, czym wcale nie są, nie warto ufać ich reklamom.

 

Wielkie dzięki ! A wyglądało tak różowo...., O mały włos bym się złapał, już się umawiałem na montaż... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kradzieży BMW odbywa się przez zakodowanie nowego klucza przez złącze OBD, dlatego ja mam zamienione linie w złączu i dorobioną przejściówkę do diagnostyki. Taka modyfikacja uniemożliwia jakąkolwiek komunikację z CAS.

 

Można wiedzieć, gdzie to robiłeś, ewentualnie kto się takimi rzeczami zajmuje ?

Chyba, że jesteś Geniusz-Elektronik i samoróbka, to chylę czoła. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Jest jeszcze coś takiego jak ukryty nadajnik ultra wysokiej częstotliwości - niewykrywalny, bo normalnie nie działa, aktywuje się go tuż po kradzieży. Nie da się go zakłucić, ani zagłuszyć, nazywa się GANNET GUARD i ma bardzo dobre recenzje. :cool2:

Masz to urządzenie założone u Siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za link. Oglądałem wcześniej ten odcinek i stąd moje zainteresowanie właśnie tym tematem.

Zaciekawiłeś mnie natomiast zmianą wiązki w OBD -jak rozumiem sporo pracy to wymaga ale do ogarnięcia. Robisz, to również zawodowo czy tylko hobbystycznie to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Witamy serdecznie!

 

Zapraszamy na wątek sponsorowany Gannet Guard Systems.https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=226384&start=165

 

W naszej ofercie mamy: niezagłuszalne i niewykrywalne systemy do radiowego namierzania pojazdów po kradzieży GanTrack, standardowe urządzenia GPS do bieżącego monitorowania pojazdu przez właściciela z dedykowaną aplikacją (z możliwością ustawienia szeregu alarmów oraz geostref) w wersji podpiętej do elektroniki pojazdu GanFleet oraz w wersji mobilnej GanProtector, jak i połączenie systemów radiowego i gps - GanTrack.

 

Oferujemy 10% rabatu dla forumowiczów BMW-klub na nasze urządzenia oraz montaż.

Edytowane przez GannetGuardSystems
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

poniżej oficjalna odpowiedź na poniższe zarzuty:

 

https://www.gannet.pl/lokalizujemy-i-odzyskujemy-skradzione-samochody-czyli-cala-prawda-o-gannet-guard-systems/

 

Pozdrawiamy,

Zespół

Gannet Guard Systems

 

 

 

 

Polecam sobie poczytać na temat tego ganneta - http://motofilm.pl/2017/03/zabezpieczyles-samochod-lepiej-zajrzyj-do-regulaminu/

W skrócie - chwalą się, że są radiowi, a z ich regulaminu wynika, że to zwyczajny GPS, tylko raz dziennie wysyłający swoją pozycję, więc już lepiej sobie zamontować GPSa, który wysyła pozycję co kilka minut. Więc płacisz za coś, czym wcale nie są, nie warto ufać ich reklamom.

Ja mam zwykłego GPSa w samochodzie, wiem, że jak zagłuszą, to ślad po nim ginie, ale posiadam, ponieważ z samochodu korzysta też córka, a to młody kierowca, więc wolę mieć oko na to, jak jeździ. Z zabezpieczeń postawiłem na blokadę kierownicy, ale zastanawiam się jeszcze nad odcięciem zapłonu. Ktoś ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.