Skocz do zawartości

4.6 IS M62TUB46 reanimacja silnika- temperatura oleju silnik


krilan

Rekomendowane odpowiedzi

I już słychać vanosy :doh:

I to jest właśnie to.Włożysz serce,duszę,że o kasie nie wspomnę i...."już słychać vanosy".

Co będzie po 20 tysiącach?

Moim zdaniem to takie neverending story.Od vanosów po uszczelnienie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Cię podziwiam i cieszę się, że są tacy ludzie jak TY. Nie łam się, hobby to hobby rzadko się opłaca..ale ma sprawiać Tobie przyjemność. :cool2: Gratuluję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już słychać vanosy :doh:

 

Zdecydowałem nie wysyłać vanos'ów do regeneracji, m62tub46 ma poprawioną wersję vs tub44, naczytałem się na forum dałem sobie spokój.

W razie czego mam druga parę.


Pozostał do podłączenia zegar z ciśnieniem oleju, niestety kupiłem zły "rozgałęźnik.


Niestety pojawił się szkodnik czujnik ABS i to ten od prędkości, zabierałem się już za niego ale ukręciłem śrubę, wyczyściłem styki i było ok.

Pierwszy dzień po uruchomieniu również, dzisiaj sypnęło kontrolkami, czasami prędkość się pojawia ale głownie jej nie ma.


Czujnik mam kupiony, ale starego nie idzie bezinwazyjnie wyjść a do rozwiercania to chyba półoś było by trzeba wyjąć?


Co do kosztów zrobię zestawienie i wrzucę,


P.S. Jeżeli ktoś chciałby modyfikować 4.4 na górę od 4.6 to mam komplet wyremontowanych głowic.

20190509-172347.jpg 20190509-172351.jpg


20190509-172945.jpg 20190509-172951.jpg



edit 20190525


Koledzy dziwna sytuacja i tak zastanawiam się czym może być spowodowana na zegarach temperatura oleju dochodzi tylko do 75C, szukałam na realoem czy w ukłądzie jest termostat ale nie widzę tylko skrzynia biegów.

czy to po prostu czujnik przekłamuje, jaka powinna być normalna temperatura oleju silnika (wcześniej było ok 100C)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.