Skocz do zawartości

Bmw e53 m62tu44 2002r gasnie i problem ponizej 20l


jack15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem jest nastepujacy zdaza sie ze auto po odpaleniu zgasnie i ma problem odpalic kreci itp ale nie odpala, jak odpale awaryjnie na lpg jest wszystko ok , jak sie namysli odpali na benzynie i jest ok auto ma moc i sie nie dlawi , a zdazy sie ze zgasnie np na swiatlach problem chyba glownie ponizej 20l benzyny , zalalem teraz zbiornik i obecnie przy prawie 50l w baku jest ok nie ma tego problemu, czyzby pompa tak jak bywa to w e39? Ile jest pomp w e53? Zastanawia mnie tez rozklad paliwa w komorach

Tak wyglada po zatankowaniu jak to u was wyglada w komorach?

31d63547ecac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie daje sie odpalić bo nie dostaje paliwa.

Nie wiem czy 20 l czy wiecej, jeżdżę tak już ponad rok i zawsze tankuje jak sie zbliża wskaznik do połowy.

Też mam lpg więc mnie to jakoś bardzo nie przeszkadza.

Ze wskazan paliwa w komorach u mnie wychodzilo, że nie przelewa sie paliwo z drugiej komory lub jest to bardzo ograniczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lpg wszystko ok , cos ewidentnie z zasilaniem paliwa, wczesniej tez jezdzilem do rezerwy i bylo ok a teraz taki cyrk

A moglbys sprawdzic jak u ciebie messix wyglada paliwo w komorach ?

 

 

sprawdze ale u mie zawse bida max 20l chyba ze akurat zalatwie po 3 zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Odswiezam temat , w koncu wypalilem ta benzyne ze zbiornika :D dlugo to trwalo wiem ale jak na razie jest ok obecnie swieci rezerwa a auto chodzi nadal prawdopodobna przyczyna byl filtr paliwa lub wezyk od podcisnienia wchodzacy w ten filtr do regulatora cisnienia nie jestem pewny co do wezyka poniewaz podczas wymiany nie zwrocilem uwagi czy juz byl odczepiony czy po prostu wypial sie podczas wymiany :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

A prócz pompy wymienialiście może filtr paliwa? Bo jeżeli jeździcie głównie na LPG, to pewnie i benzyny macie na minimum.


Ja po kupnie miałem tak, że potrafił jak gdyby nigdy nic rozpędzać się pięknie, a potem nagle silnik gasł i wielokrotne próby kręcenia nic nie dawały - okazało się, że nie tylko pompa ale też w filtrze była cała masa syfu (pierwszy raz w życiu widziałem czarną benzynę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.