Skocz do zawartości

Stacja multimedialna Android cz ktoś coś??


Bartiu2

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie to kupiłem coś takiego

https://s.click.aliexpress.com/e/bAKfifeY piny do podłączenia są dwie wersje przed i po liftowa jeśli mówimy o tym przejściu z radia do auta. Kolego krilan ile za ten przewodzi i pod którą wtyczkę w bagażniku się z tym wpjąć bo tam są dwie kostki przy tym tunerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do tematu... Może takie rzeczy tylko w Erze no ale :-)


Mam nawigację professional 16:9 - radio, wzmaczniacz, zmieniarka, nawigacja i moduł BT są w bagażniku.


Co bym chciał osiągnąć:

- radio na androidzie do którego można wgrać jakiś program nawigacyjny, janosika itp, podłączyć się telefonem po BT aby móc odtwarzać muzykę i prowadzić rozmowy telefoniczne;

- chciałbym pozostawić funkcje dostępne w oryginalnym radiu w opcji "computer" (spalanie, przebieg, włączanie nawiewów itp.) oraz możliwość konfigurowania pewnych elementów - zakres wyświetlania informacji na zegarach itp.

- oczywiście przyciski z kierownicy powinny robić to co robią teraz...


Do wywalenia oryginalna nawigacja, zmieniarka CD.


Da się to tak zrobić na bazie tych chińskich wynalazków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie musisz kupic tadio z androidem oraz modul ibus i masz to co nowisz


Wtyczka w bagazniku od radia jest jedna jebitna duza czarna nie da sie pomylic. Wpisz sobie modul radia e53 w google to zobaczysz co to zw wtyczka i do czego jest podkaczona. Taka sama jsk byla w zestawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wtyczka, którą widać po podniesieniu podłogi bagażnika przy tylnej ścianie?


Trochę porządkując zawartość bagażnika (chodzi o identyfikacje elementów):


Po lewej stronie, po otwarciu klapki:

- nawigacja, czytnik... (czy to urządzenie zawiera w środku całą nawigację czy są gdzieś jeszcze jakieś moduły)?

- zmieniarka CD

- moduł pod zmieniarką, włożony pionowo... - co to jest?

- moduł BT - dostępny po odkręceniu plastiku w bagażniku


Wanna z akumulatorem, po odkręceniu osłony (jest tam trochę szpeju):

- duży moduł z napisem Becker - tuner? wzmacniacz?

- są jeszcze trzy moduły w plastikowych obudowach (do czego służą)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to kupiłem coś takiego

https://s.click.aliexpress.com/e/bAKfifeY piny do podłączenia są dwie wersje przed i po liftowa jeśli mówimy o tym przejściu z radia do auta. Kolego krilan ile za ten przewodzi i pod którą wtyczkę w bagażniku się z tym wpjąć bo tam są dwie kostki przy tym tunerze?

 

Kolego jak otrzymasz urządzenie napisz jak się sprawuje ja do X'a kupiłem za 300 USD i nie jestem do końca zadowolony, musiałem wylutowywać mikrofon wewnętrzny aby zestaw chodził lepiej ale z porównaniu z modułem parota to smiech na sali.


to jest z e39


20190521-082258.jpg 20190521-082303.jpg


to z X'a


20151226-160722.jpg 20151226-160851.jpg 20151226-160907.jpg


20151226-161414.jpg 20151226-161425.jpg 20151226-161435.jpg


wtyczkę znajdziesz bez problemu, gdzieś miałem instrukcję z CN do zakupu

Co do ceny przewodu na pewno się dogadamy pisz na priv.


20151209-194404.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W temacie pobocznym do stacji multimedialnej...


Warte zachodu są te emulatory zmieniarki z obsługą BT?

Dension czy coś w tym stylu?


Lubię ściągnąć sobie na telefon trochę muzyki z Itunes, nie chce mi się bawić w karty SD, pendrive itp. Podłączył bym telefon po USB lub BT ale:

- będzie możliwość sterowania przyciskami z kierownicy - next, prev i vol?

- będą widoczne na ekranie radia tytuły kawałków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś z Was może montował do e53 te radia z większym ekranem (z ali), bez przycisków? W sumie to przycisków 1-6 i tak nie używam, odtwarzacza CD też... Ten większy ekran jest jakimś argumentem ale znów jakoś dziwnie wystaje.

Choć widziałem takie, które nie mają przycisków ale większy (panoramiczni) ekran - Chińczyk wyprodukuje wszystko.

Coś bym zmotał ale jak ma to być "proteza" to szkoda kasy i czasu.


Jeszcze kilka pytań do tych androidów mam... :-) Takie sytuacje:

1. Mam włączoną navi i sparowany telefon przez BT, z którego odtwarzam muzykę po BT. Jeśli pojawi się komunikat z navi to muzyka się wyciszy, zostanie wyemitowany komunikat, następnie muzyka znów powróci?

2. Podobnie z rozmową telefoniczną.

3. Jeśli radio będzie czytać PDC to w przypadku włączenia R wyświetlacz automatycznie przełączy się na obsługę PDC a po dezaktywacji PDC wróci do poprzedniej funkcji?

4. Czy zestaw głośnomówiący korzysta z mikrofonu w samochodzie czy jakiegoś wbudowanego?


Może ma ktoś z Was taki wynalazek gdzieś w pobliżu (Kraków, Skawina) chętnie bym to zobaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.