Skocz do zawartości

Ringi słabo świecą


pytek321

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kupiłem od takie led markery https://www.aliexpress.com/item/2x-Ultra-Bright-45W-Angel-Eye-Halo-Lamp-For-E39-X5-E53-E60-E63-E87/32496811159.html?spm=2114.13010608.0.0.kadSjm myślałem że efekt będzie piorunujący :) a ku mojemu zdziwieniu ringi się ledwo jarzą hmm można jakoś poprawic świecenie bez wymiany ringów ? mam wrazenie ze końcówki tych ringów tam gdzie wpada swiatło są jakieś zasniedziałe czy cos , bo same markery święca bardzo mocno po włożeniu efekt jest mizerny ,powiedzce co moze byc powodem , widziałem na youtube wkładają 10W markery i święca o niebo lepiej te maja 45W jedna i w dzien ledwo widac ze sie palą :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to jest odpowiedz na Twoje pytanie (w opisie produktu):

 

Kod produktu AE-E39-90W (prawdziwa moc 26.6 W/set, nie 90 W/set)

 

Przerabialem temat LED markerow, tez chcialem z postojowek zrobic dzienne :P Mialem 2x25W, padaly co kilka miesiecy, a kosztowaly swoje. Teraz mam 2x10W, optycznie roznicy nie widac, za to w portfelu owszem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego e53 2004r kupiłem takie 120W za 270zł http://allegro.pl/led-marker-120w-ringi-bmw-e39-e53-e83-e60-e61-e65-i6677354671.html i też mi słabo świeciły (w dzień praktycznie ich nie widać). Następnie kupiłem jeszcze mocniejsze chyba 160W za ponad 350zł i świeciły tak samo. Finalnie zwróciłem do sklepu te droższe i jeżdżę obecnie cały czas na tych 120W-owych. Wydaje mi się po prostu, że ringi w e53 po lifcie po prostu są zbudowane z takiego materiału i w taki sposób, że nigdy nie będą świeciły tak mocno i jasno jak w nowszych X5 e70 czy innych nowszych autach z nowszymi reflektorami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam w necie że dużo ludzi kombinuje i nic ech szkoda myślałem że da sie smigac jako dzienne ale [BAD] można kupić smd ringi ale rozbierać lamp nie mam zamiaru , ogólnie nie mam nic do żrówek bo na gołe oko widać że swiecą mega mocno tylko ringi słabo przewdzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zamiast żarówek 10w włożyłem 21w, rozłączyłem mocowanie oprawki w/g odblysnika by ustalić najmocniejsze swiatlo dla ringów i rewelacja! Ringi świecą oryginalną barwą która nie zlewa się z barwą xenonów i efekt uzyskany :cool2:

Ps. Uprzedzając posty o szybszym wypalaniu się odblysników przez mocniejsze zarowki, powiem, że po paru h świecenia sprawdziłem i jest :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Koledzy, wybaczcie ale nie będę wsadzał specjalnie do jednej lampy ori słabszej zarowki by pokazać różnice dwukrotnie mocniejszego oświetlenia. Zakup żarówek to pare złoty także działajcie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odświeżam temat.....

Panowie, podpowiedzcie jakie markery na dzień dzisiejszy względnie dobrze świecą (wiem że szału nie ma z oryginalnymi ringami), komponując się z ksenonem i takie które wchodzą w lampę z zamknięciem klapki.

Padł mi jeden więc trzeba kupić komplet innych.

Będę wdzięczny za podpowiedzi. ;-)

BMW - Bardzo Mądry Wybór ;-)

http://forum-lines.ru/rez/ab278744.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Panowie czy ktoś wie gdzie można dostać albo ma namiar na jakąś aukcje z markerami do ringów e90,ale dwustopniowymi? Chodzi o to żeby w dzień swieciły z pełną mocą,a po załączeniu ksenonów albo postojowych,swieciły połowe słabiej? Wyczytałem gdzieś że jest takie coś ale nie umiem namierzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos tych markerów 100W, 50W... Już na wejściu to jest wielka ściema. Niech będzie dobre 10W LEDa skierowane prosto do ringa i już będzie lepiej niż na zwykłej żarówce.

Zrobiłem eksperyment - mam różne latarki LED, powiedzmy, że z tych lepszych, gdzie uczciwie piszą jaka jest dioda. Wziąłem taką prostą z diodą 5W i świeciłem na wejście ringa - przy tej mocy i odpowiednim ustawieniu latarki było jaśniej niż na oryginalnej żarówce.

Tylko, że te 5W w małej obudowie grzeje się na tyle, że po minucie już latarka parzy w ręce... a co dopiero 100W?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.