Skocz do zawartości

Problem z kluczykiem X5 X53


Tomazo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z kluczykiem może ktoś coś wie w temacie , nagle przestał działać nie jest aktywny na zamykanie centralnego zamka i otwieranie imobilaizer nie działa dodatkowo po ruszeniu autem po przekroczeniu 40km/h nie blokuję się zamek centralny a zawsze się blokował, i tak myślę czy to może być bateria w pilocie czy może jakiś bezpiecznik lub przekaźnik proszę o podpowiedzi dzięki pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

tez mam tak czasem jak kluczyk dlugo jest nieaktywny znaczy nie laduje sie w stacyjce podczas jazdy to ma problemy zeby za pierwszym razem zadzialac zakykanie/otwieranie auta z kluczyka


co do blokowania sie dzwi po przekroczeniu 40 km/h to jest to usuga programowana i jesli miales a juz nie masz to musisz sprawdzic czy sie nie wykodowala ta opcja ale to musi ci ktos zrobic z komuterem i zestawem do programowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki za odpowiedź dzisiaj sprawdziłem wszystkie bezpieczniki są dobre to blokowanie drzwi po ruszeniu to się stało w tym samym czasie co przestał działać pilot, dzisiaj jeszcze go rozebrałem i zmierzyłem napięci miernikiem miał3,24v to teoretycznie powinien działać no i jeszcze jedna sprawa nie działa też otwieranie szyb przy przytrzymaniu środkowego przycisku tak że trochę nie jasny ten problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

czesem kluczyk musi sie doladowac w stacyjce podczas jazdy bo jego akumlatorek tez sie rozladowuje

np jesli dawno nie jezdzilem to mam problem z otwarciem drzwi z kluczyka a klapa tylna w ogole mi sie nie otworzy ale jak pojezdze to odpala z kluczyka


oczywiscie moze byc tak ze nieorginalny kluczyk i mechanizm dziala gorzej bo jest niedorobiony i cos moze nie stykac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego próbowałeś zakodować pilot? Może się tylko moduł GM rozkodował. Od tego zacznij.

Wejdź do auta zamknij drzwi ale ich nie rygluj, włącz zapłon na 2-3 sekundy, wyłącz zapłon wyjmij kluczyk wciśnij otwieranie, trzymając otwieranie naciśnij 3 razy zamykanie, puść wszystko auto powinno się zaryglować i odryglować (możliwe że trzeba trzymać zamykanie i wciskać otwieranie :) jak masz kilka kluczyków to po tym jak auto samo się zarygluje i odrygluje bierzesz następny kluczyk i już tylko przytrzymujesz jeden guzik i naciskasz drugi 3 razy) Jak nie pomoże do sprawdzenia moduł GM i odbiornik pilota oznaczony na rysunku nr.2

Edytowane przez szumrak
Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Tak.Próbuj zakodować jeszcze raz z tym że zauważyłem że nie da się tego zrobić jeśli np tak jak u mnie było miałem rozebrane drzwi i odpięty zamek w tych drzwiach to nie dało się zakodować.Po podłączeniu wtyczek poszło od razu.Wnioskuję więc że jeśli jest jakaś usterka to też nie da rady zakodować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.