Skocz do zawartości

Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania


Hondelyk

Rekomendowane odpowiedzi

im nowsze silniki tym gorsze:/

Za zamontowanie rozrządu po stronie skrzyni i zintegrowanie kół zębatych z wałami/wałkami producenci powinni dostać strzał w potylice...i to występuje nie tylko w BMW. Ewidentnie wygląda to na przykład "spisku żarówkowego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

zgadzam się z przedmówcą.

miałem chwilę audi allroad z silnikiem BAS... rozrząd po stronie skrzyni... masakra tą vałkę wyciągać z komory. ale takie życie.

jak tak czytam i czytam o E61 F11 E70 itd to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że najlepszym wyborem będzie powrót do e39 z jakąś fajną benzyną w kombi...

może alpina się trafi w jakimś solidnym stanie...

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcą.

miałem chwilę audi allroad z silnikiem BAS... rozrząd po stronie skrzyni... masakra tą vałkę wyciągać z komory. ale takie życie.

jak tak czytam i czytam o E61 F11 E70 itd to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że najlepszym wyborem będzie powrót do e39 z jakąś fajną benzyną w kombi...

może alpina się trafi w jakimś solidnym stanie...

 

Alpina powiadasz...

 

https://www.marktplaats.nl/a/auto-s/bmw/m1243840984-alpina-b10-v8-touring.html?c=be2da871b0d84f75c3056cc6db858f31&previousPage=lr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez moze byc soczewka bez ksenonu mam tak w e38

 

Ksenon jest dobry jak jest nowy, jak taki stary jakw. X5 to jest syf, w nocy mocniej mi swieca przeciwmgielne niz ksenony

A znajomy tez tak mial w e39 i nauszczal od nowa odblaski w lampie i dopiero swieci jak powinno a nie poswiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze tak

 

A tak w ogole to slyszalem o przerobce lamp w e53 na boxenon z 60??

Ktos ma moze wiecej info

W necie sa filmy z rosji po takiej przerobce :mrgreen:

 

Mam u siebie. Bi Hella Classic z nowym odblysnikiem i gładkimi soczewkami robi mega robote ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To może zapytam "kto ma x do sprzedania"?

 

Ja aktualnie sprzedaje :)

Zerknij do działu sprzedam, bądź w moim temacie "XSilverStyle by grabol"

Tyle powinno kosztować dobre, zadbane e53. Autko ładne /dopieszczone. Nie podoba mi się obniżenie, nie wspominając o tym jak tragicznie musi się jeździć oraz jak szybko opony się zdzieraja, ale jak kto woli, reszta cool. Brak zdjęć pod maską oraz bagażnika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiesz cos wiecej

Co jak gdzie i za ile

To jest z innego auta czy jakies zestawy jak te smiszne HID?

 

Jakie HID?

Jak ktoś będzie zainteresowany to zadzwoni i dowie sie ode mńie wszystkiego. Gdym miał wypisywać całość to drugiego PTadeusza bym napisał... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zapytam "kto ma x do sprzedania"?

 

Ja aktualnie sprzedaje :)

Zerknij do działu sprzedam, bądź w moim temacie "XSilverStyle by grabol"

Tyle powinno kosztować dobre, zadbane e53. Autko ładne /dopieszczone. Nie podoba mi się obniżenie, nie wspominając o tym jak tragicznie musi się jeździć oraz jak szybko opony się zdzieraja, ale jak kto woli, reszta cool. Brak zdjęć pod maską oraz bagażnika....

 

Może trudno Ci w to uwierzyć, ale komfort jest bardzo podobny w wysoko stojącym ISie a opony mam od 3 lat te same i nie zauważyłem żadnego zużycia. Ciegle 7mm :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.