Skocz do zawartości

Chcę kupić Z4 - porady, opinie, pytania.


jacek1976

Rekomendowane odpowiedzi

No więc byłem, oglądałem, jechałem.

Auto piękne, jak nowe, zadbane, jeździ super, bardzo szybkie, prowadzi się wzorowo i pewnie. Z wad wizualnych to odprysk na szybie, mały od kamyczka i taki też na masce. Malowane było całe dookoła oprócz dachu po obcierkach, odpryskach i jakichś wgniotkach ale jeśli chodzi o elementy konstrukcyjne to są nienaruszone. Sprzedający gwarantuje bezwypadkowość. Silnik poci się pod pokrywą zaworów, z lewej strony silnika jest taka rynienka i na niej znajduje się brudny film olejowy. Poci/podcieka miska olejowa skrzyni biegów i to może być większy problem. Z dołu wygląda jak nówka sztuka emaliowana czarna część ale jak się obejrzy to jednak widać, że cieknie. Przednie tarcze/klocki będą wymagały wymiany za jakiś niedługi czas. Jeśli chodzi o ceny części to w takich dwóch sklepach internetowych, w których zaopatruje się w części do X5 to oryginalne tarcze na przód są tańsze niż do x5, kosztują nieco mniej niż 800 za sztukę, tyle samo klocki, miska olejowa skrzyni 700 z hakiem + 70 za butelkę oleju/litr + 14zł za 1srubę*12, uszczelka pokrywy zaworów 160. Ceny części jak za takiego potworka nie są wygórowane ciekawe jak z robocizną. Pytanie czy można do skrzyni dolać oleju i tak zrobić powiedzmy 4tyskm a potem zająć się uszczelnieniem?

Jedna rzecz mnie zdziwiła, wg vin ma na wyposażeniu:

524 Adaptive Headlights Adaptives Kurvenlicht

jednak po włączeniu świateł na "Auto" nie zaświeciła się zielona dioda na włączniku i kręcąc kierownicą na postoju światła nie skręcały się, fakt że tylko lewe, u mnie w x5 na postoju soczewki skręcają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Cześć,


Mam do sprzedania BMW Z4 23i, pracuję w autoryzowanym salonie jako doradca sprzedaży. Auto kupiłem dwa lata temu od klienta. Samochód kupiony w Polskim salonie, sprawdziłem go od podszewki, auto było w stanie idealnym, przebieg 58 tys.Km. Cała historia serwisowa w systemie bmw do zweryfikowania.

Auto w stanie perfekcyjnym,

Na dzień dzisiejszy, przebieg 69 tys.km. Wymienione wszystkie płyny, filtry, oleje, wszystko w autoryzowanym dealerstwie. Dodatkowo dokupiłem oryginalne Koła 19’ z modelu 35is na oponach Michelin Pilot Sport 4s, opony po jednym sezonie, na auto została nałożona Powloka Ceramiczna 9H. Dodatkowo kierunkowskazy boczne zostały wymienione na wersje po LCI. Dywaniki welurowe całkowicie nowe. Skóra w stanie idealnym. Auto całkowicie bezwypadkowe. Rok produkcji 2010, rejestracja 2011. Oczywiście automatyczna skrzynia biegów, xenon, sprzęt Hi-Fi.

Auto zostanie wystawione w nowym tygodniu na stronie Dealera BMW, ale może ktoś z was będzie chętny do zakupu w przedsprzedaży. Co do ceny i zdjęć zapraszam na priv.

Takiej E89 nie widzieliście od wizyty w salonie pare lat temu.


Dodaje link do ogłoszenia:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-z4-23i-sdrive-dealer-bmw-bonkowscy-ID6Dk6MC.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Moderatorzy

Widnieje szkoda w historii.

Język po VIN wychodzi angielski, a w ogłoszeniu salon Polska.

Klapa tył i zderzak był malowane, a w tym modelu jak dostał w tył - to newralgiczne miejsce, to przecież roadster i cały mechanizm dachu z tym związany.

Prawa strona pojazdu drzwi inny kolor niż tylny błotnik od strony pasażera. Maska inny kolor niż przedni błotnik

Gdzie ona jest bezwypadkowa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie ze mną te numery kolego. Nie podszywaj się pod moderatorów, to raz, a dwa VIN i rejestracja będą już indeksowane w google. Zrzut ogłoszenia zamieszczam.

Numer rejestracyjny pojazdu: WI9215T

VIN: WBALM31000E452032

Pierwsza rejestracja: 18/08/2010

Bezwypadkowy to był jak go produkowali, dziś nie.

z6NLoCr.png

qI4tYcv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.