Skocz do zawartości

BMW Z4 - 2,5 - Przycisk Sport


DamianWa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czytałem na forach o przyciskach 'Sport', sporo piszą o modach i innych zmianach w formie płytek które umożliwiają trzymanie na stałe jego załączenia itd.

Pacjent to Z4 nie posiada tego na pokładzie, 2,5litra numer LW45818, skrzynia manual po zdekodowaniu vin-u nic nie pisze o przygotowaniu do takiego.

Mam pytanie czy jest możliwość montażu, czy jest sens to robić?

I kto może to zrobić jeśli trzeba pogrzebać w sofcie komputera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Guzik sport podlega pod pakiet DDC o nr 224 po zdekodowaniu VIN, to była płatna opcja dla 2.5i oraz 3.0i w UK, ale standard dla np. 3.0i i 3.0si w GER.

Cytując:

I was lucky enough to find someone who could generate a new data file that I loaded using the GT1. After loading the new Vehicle Order Number, I then updated the software for the EPS and DME modules. So it comes down to this, if you have the wiring, you need to add the button, update your Vehicle Order Number, update the EPS software and the DME software. Was it worth it? HECK YES! I sure learned a lot and hopefully finally answered the question of "Can a Sport Button be added?". Thanks for everyones help! Chuck I

Wpisz w google z4 sport button retrofit pełno linków. Jak masz coś takiego jak niżej, to odchodzi cała robota.

attachment.php?attachmentid=271801&stc=1&d=1243381345

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnie wysoko, mnie by bolała głowa od wydechu :D

 

W zetce mam manual więc kręci ile chcę.

 

Ostatnio uprawiam cruising :roll:

 

Ja też większość czasu spaceruję, ale jak trzeba przycisnąć i zawalidrogi zapomnieć, to się nie zastanawia tylko jedzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.