Skocz do zawartości

Retrofit/doposażenie fotele elektryczne- anglik


Jakuda

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Chciałem dokupić/wymienić pare rzeczy w mojej Zetce.

Że, czasem pożyczam auto żonie- fajnie by było mieć taki fotel z pamięcią.

Czy orientujecie się czy się da i na ile łatwo wykorzystać takie fotele:

https://allegro.pl/oferta/fotele-fotel-przod-bmw-e85-e86-z4-skora-elektryczn-7774448648


przełożyć z moich tapicerkę (bo mam czerwoną) ew. matę i gąbki. i przełożyć przyciski z prawej do lewej strony?

Czy są jeszcze jakieś różnice w anglikach?


Jeśli w aucie nie miałem elektrycznych siedzeń- to czy nie będzie problemu z podpięciem? tam idzie po prostu 12v i cały "mózg" jest w fotelach- bo są te przyciski od pamięci ustawień- czy on to ma wszystko w fotelu- czy łączy się z jakimś modułem komfortu?


Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem czerwoną tapicerkę z manualnym fotelem,po konsultacji w warsztacie BMW stwierdzono że trochę dużo przeróbek,u mnie nie ma instalacji do zasilania fotela,nie pamiętam niestety co oprócz foteli było jeszcze potrzebne,więc odpuściłem, a tapicerkę zmieniłem u tapicera na taką jaka się żonie podoba,bo te używane były w średnim stanie.

w poprzedniej z4 miałem elektryczne fotele,i do każdego kluczyka miałem ustawioną pamięć fotela,oprócz tego automatycznie z fotelem ustawiało się radio ,ogrzewanie i lusterka,ta tego nie potrafi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.