Skocz do zawartości

sterownik pdc


yahu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Może masz tylko zderzak z czujnikami a PDC fabrycznie nie było :mad2: A81 (A81a) bagażnik prawy błotnik.

IMG-20211024-192335.jpg

free server generator

Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Podpiąlem się pod komputer {inpa}, pokazal mi uszkodzone czujniki , które pożniej wszystkie wymienilem {sprawne} , Dalej brak sygnału {dżwięku} Podczas testu dżwięk jest .Sugestie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Światła cofania się zapalają? W parametrach pdc podglądaniu czy widzi wrzucenie stecznego. Sterownik idzie kupić za około 30 zł i od tego bym zaczął. Jeszcze lepiej podmienić od jakiegoś kolegi żeby było wiadomo że na 100% sprawny.

Po wypowiedzi

Podpiąlem się pod komputer {inpa}, pokazal mi uszkodzone czujniki , które pożniej wszystkie wymienilem {sprawne} , Dalej brak sygnału {dżwięku} Podczas testu dżwięk jest .Sugestie.

nie można wywnioskować że po wymianie czujników błąd nadal występuje, wskazane jest że brak dźwięku.

Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wracam do tematu PDC .Otóż posiadam skaner diagnostyczny Viaken ilink 400 do bmw i udało mi się nawiazać połaczenie z PDC . Sprawdziłem brzęczyk (działa),aktywowałem czujniki(dziłaja-jest dźwięk przy zbliżaniu do przeszkody. Czyli wydawało by się ,że jest wszystko OK .Wszystko działa do momentu wyłaczenia zapłonu. Po ponownym właczeniu zapłonu jest cisza ( brak jakiegokolwiek dźwięku przy przeszkodzie) .Co to może być ? Kilkukrotni powtarzałem tę aktywację. Gdyby był uszkodzony moduł to nie byłoby sygnału do czujników (tak myślę). Czujniki nowe ,a skoro jest dźwięk tonie może być przerwy w przewodach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.