Skocz do zawartości

Never stand still - premiera nowej 7ki + fotki


mms023

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja powiem tak: od poczatku nie trawie Banglowozow.

A ta... mi sie po prostu podoba.

Wprawdzie nie tak, jak E38, ale jest dla mnie tak ladna jak obecny Mercedes S-klasse. Wystarczajaco, zebym chcial ja miec.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny model mi się o wiele bardziej podoba(wg mnie jest poprostu piękny)...

Na pierwszej fotce mi się spodobała,druga-światła rewelacja!Ale później...Trzecie zdjęcie-całości- :mad2: masakra.Jak można tak spaścić to?!Chociaż już nie raz coś na zdjęciach wyglądało nie ciekawie a na żywo fajnie.

 

Tył jak japoniec(Lexus),wydaje się bardzo wysoki,przód-ok poza tym że za duże nerki.Z boku ok.Szkoda... :cry2:

 

Może przekonam się jak zobacze na żywo(oby!).

 

Swoją drogą-nad E38 także czuwał Bangle...

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę nudny ale nie podobają mi się proporcję wysokości i szerokości. Gdybym miał kasę na nową 7 wolałbym żeby była ona trochę szersza i trochę niższa... wiadomo zawsze można obniżyć ale to już nie to samo :)

 

Za to wnętrze moim zdaniem rewelacyjne :) Znacznie lepsze niż E65.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z boku sliczna, 4ta fotka w pierwszym poscie, zgodzicie sie ze mna? tyl ladny, do przodu sie trzeba przyzwyczaic - mam nadzieje ze to mozliwe;) kokpit w porzadku:), zwrocony do kierowcy

 

przydaloby sie zdjecie centralnie od przodu zeby dokladnie zobaczyc jak wyglada ten wielki grill

"there's more to living than only surviving"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie wierzyc ze to oficjalne fotki nowej 7ki, jednym słowem tylne swiatla - porazka a przod jakis taki maly. Ogolnie jest to hybryda Hyundaya Sonaty z Lexusem LS, wiadomo wykonczenie napewno lepsze. Srdoek jest fajny, choc nie powala roznica od poprzedniego modelu. Widze ze jest wiecej multimediow, np internet. Zapewne fajna sprawa i sie przyda. Ogolnie jestem coraz bardziej rozczarowany designem nowych bmw, az sie boje pomyslec jak wyujdzie im nowa seria 5 czyli to f10 zdaje sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda pięknie. Nie wiem dlaczego niektorzy sądzą, że auta w 2020 roku dalej będą miały kształty tych produkowanych w 1980. Jak dla mnie definitywnie auto w kolejce do kupienia, gdy już spadnie cena do normalnej akceptowalnej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to czesto bywa w realu wygladać bedzie na pewno lepiej... nie jest źle ale concept wg mnie był lepszy...

 

Concept był fajny, ale wiadomo było że nie wejdzie do produkcji, ponieważ taki kształt dachu ograniczałby ilość miejsca z tyłu, a to przecież podstawa w "siódemkach". Ponadto w tym segmencie funkcjonuje pewien styl budowania aut, wersja koncepcyjna była zbyt śmiała i sportowa. Szkoda, może w nowej "piątce" zastosują coś z tej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w porownaniu z obecna jest jednak troche krokiem w tył...

 

...wnetrze jak z X5...linia boczna troche jak Maserati Quatroporte (co jest akurakt ok)...pewnie do momentu az sie zobacze na ulicy nie bedzie mi sie podobac..

Think Locally,

Fuck Globally!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie furka kosmos , nie podoba mi sie troche dupka(chyba ze bedzie ten zderzak z 2 fifkami), ale za to przod i profil rewelacja. Mam kolejne marzenie. Co ciekawe skrzynia biegow(w sumie to jojstyck) powrocila na stare sprawdzone miejsce. Nowe 7 w sprzedazy od wrzesnia.
WW.NAVIBOCIAN.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne autko. Wszelkie moje zastrzeżenia już wymieniliście (wielka nerka, światła tylne trącące corollą). Linia boczna jest naprawdę przepiękna, światła z przodu mi się podobają, wnętrze jest super, choć nie ma jakiejś mega zmiany w stylu, raczej konsekwencja. E65 mi się podobało zawsze,ale F01 przebija je bardzo konkretnie :cool2:

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebitka na korzyść jest spora, nie jest to co prawda zmiana na miarę E38 -> E65, ale jest pięknie. Definitywnie model, który trzeba posiadać w przyszłości.

 

Co do grilla, jest duży i w wersji produkcyjnej podobno niefajnie wygląda - jak stoi się przed autem, to widać chłodnice, co nie robi fajnego efektu. Ale niestety, ochrona pieszych wymusila i na BMW robienie "nadmuchanej" maski, nie można było się spodziewać raczej niczego innego.

 

Mi strasznie podoba się środek, bardzo stylowy, trzyma klasę i idzie w dobrym kierunku z E65. Lewarek skrzni w E65 to średni pomysł, chociaż ja się przyzwyczaiłem. Niemniej jednak trzymam kciuki za zupełnie nowy idrive i elektronike. Już nie mogę się doczekać, jak takie auto dostane w swoje łapki i będę bawił się w nim softem ;)

 

Wspominany koncept to była wersja serii 8 (koncept ósemki, czyli coupe 4-ro drzwiowe) i jak widać na zdjęciach, seria 7 z niej właśnie przejęła linie boczne (wiem że jak pare tygodni temu oglądałem zdjęcia F01, to bok wyglądał stylistycznie niemal idealnie z CS concept, dzis nie mam tego przed oczami ale wydaje mi sie ze dobrze pamietam). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.