Skocz do zawartości

730d F01 problem z niskim ciśnieniem


theupinsmoke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ze swoją 730d. Pewnego dnia samochód wyłączył się i juz nie odpalił. Diagnoza to uszkodzone wtryski, pompa wysokiego ciśnienia oraz ta w baku. W samochodzie wszystkie te części zostały wymienione, nawet 2 razy, do tego oczywiście zostal wymieniony regulator na listwie Bosch. Dodam, ze wszystkie części ori. Problem polega na tym, że jak samochodem jeździ się powoli bez żadnego mocnego wciskania to jest ok, natomiast jak się przyciśnie mocniej i obroty juz są ponad 3k to wyskakuje błąd który pokazuje, że jest zbyt niskie ciśnienie. W warsztacie mierzyli wszystkie wtryski i ze ciśnienie niby jest OK, więc ja nie wiem o co tu chodzi. Mial może ktoś taki problem? Bo już nerwy mi się kończą powoli, a samochod stoi prawie 2 miesiące u mechanika i nie może sobie z tym poradzić. Samochod jest z 2011r. Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć . Możesz napisać jak poradziłeś sobie z problemem? Mam podobnie ze spada mi wysokie ciśnienie tylko po rozgrzaniu auta.

Zastanawia mnie taki regulator w baku nr 16117230015 . Może ktoś coś podpowie na temat tej części.

Występuje ona tylko w serii F01 730d 740d i 750d. Ciekawi mnie czy to steruję ciśnieniem na powrocie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie jest w stanie powiedzieć co masz zepsute bez diagnostyki auta. Zmień warsztat. Najlepiej na taki co tylko i wylącznie specjalizuje się w BMW. Skąd jestes? Może wskażemy Ci najlbliższego specjaliste który ogarnie jak trzeba Twoje auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.