Skocz do zawartości

Generator ozonu wymiana


sebabmw852

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś się może orientuje co należy rozebrać aby wymienić generator ozonu- nr części- 64 11 9 159 973, znajduje się w okolicach filtra kabinowego. Pojawił się błąd 8011FF- jonizator- klima przestała działać- sprężarka się załącza, czynnik dobity do 850 gram czyli full. Układ szczelny. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Mam problem z nawracającym smrodem z parownika. Nakładam na niego poprzez założonym na stałe "cewnikiem" środki chemiczne i odnoszę połowiczne sukcesy.

BARDZO WAŻNE DLA MNIE PYTANIE: czy każde F01 ma jonizator? Czy jego brak/awaria może powodować powracanie smrodu parownika? Czy on coś w ogóle daje?


Proszę o odpowiedź zorientowaną osobę, bo jestem blisko demontażu deski... :mad2:

George Wind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Wszyscy przedstawiają ściągnięcie deski jako masakrę - czas i ewentualne problemy potem. :duh:

Licznik to dwa zaczepy

Schowek maly nie pamietam czy trzeba ale duzy tak - tam masz 3-4 srubki.

Dekory do siebie, wyswietlacz radio - 5 minut.

Odsuwasz tunel srodkowy do tylu po odkreceniu dwoch nakretek w okolicy lewarka.

Odkrecasz slupki przy szybie sruby z deski


I juz jest wyjeta.


Problemy potem? Jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzięki. Od wczoraj rozebrali moją deskę i wyjęli parownik. Nie było łatwo, szczególnie dla osoby, która nie zna BMW i nie chce uszkodzić czegoś przy demontażu. Jeżeli chodzi o problemy to nazywane są "różne" - skrzypienia, brak działania przycisków, ale generalnie każdy obawia się skrzypienia deski, którego nie było wcześniej. Zobaczę w piątek, bo wtedy zakończy się składanie.
George Wind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.