Skocz do zawartości

SPOTIFY ciężki temat


george.windwp.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem od miesiąca: dotąd w moim F01 FL Spotify działał mi genialnie, tj. zarówno po podłączeniu przez BT, jak też po wpięciu do Snap-in a także przez kabelek widziałem nazwy utworów i okładki płyt. Pełną funkcjonalność mam po wpięciu do Snap-In lub przez kabel GDY uruchomię aplikację pokładową Spotify - wtedy szukam muzyki, itd. przez pokrętło auta. I tak było pięknie do 4 tygodni wstecz.

Wtedy miały miejsce 2 zdarzenia: facet przeprogramował mi sterownik PDC bo tył dziwnie pika oraz wgrał nowe oprogramowanie dla skrzyni biegów, tak bez powodu. Tego samego dnia była aktualizacja Spotify.

Od tego okresu idealnie działa tylko jak połączę Snap-In/kabel ORAZ uruchomię pokładową aplikację Spotify. Jak podłączę się przez BT lub Snap-In bez aplikacji pokładowej (tylko ogólna do odtwarzania różnych multimediów) to nazwy utworów się nie zmieniają oraz okładki płyt też się nie zmieniają. Mogę zmieniać utwory czyli tylko dźwięk, ale tytuł i okładka jest ciągle taka sama jak przy danym pierwszym podłączeniu. Czasami nie można zmieniać pokrętłem/przyciskami auta utworów - ale tylko czasami tak się dzieje. Czyli mogę słuchać, ale nie widzę zmiany utworów/płyt.

Meches elektronik programował tylko PDC i skrzynię - widziałem wydruki. Nie ruszał żadnych multimediów. Nie jest oszołomem - zna się na temacie generalnie.


Czy ktoś widzi szansę na przywrócenie pełnej funkcjonalności mojego Spotify?

Telefon iPhone 8, IOS13.1.

To samo na fabrycznych i najnowszych multimediach auta.

Poza tym telefon i wszystko w aucie działa perfekcyjnie.

Auto bez wypadku itd.

George Wind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja bym spróbował przywrócić ustawienia fabryczne iDrivre w ustawieniach albo powrócić do poprzedniej wersji Spotify, wejść w iTunes na kompie i zobaczyć archiwalne wersje programu. Z poziomu iPhone chyba nie można archiwalnych pobierać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

UWAGA WIELKI SUKCES: po aktualizacji modułów CoreMediaConnNav do najnowszej wersji SPOTIFY zaczął działać idealnie.

Czyli jak komuś Spotify w serii F nie działa prawidłowo nic nie da aktualizacja Spotify, iPhone czy oprogramowania komunikacji telefon-auto (ze strony BMW). Trzeba wgrać najnowszą wersję oprogramowania całego modułu nawigacji - na liście były 4 różne sterowniki - każdy związany z nawigacją i multimediami. Dzisiaj po kilku miesiącach prób obsługa Spotify powróciła do prawidłowego stanu.

Początkowo wszystko działało u mnie super, ale w styczniu 2020 weszła jakaś aktualizacja Spotify i od wtedy przestał działać jak należy. :D :D :D

George Wind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.