Skocz do zawartości

Spalanie 740i f01


pilaros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Swoje pytanie kieruje do użytkowników bmw f01 740i . Interesuje mnie realne spalanie tego auta szczegolnie w miescie przy w miare cieżkiej nodze. Moje bmw e65 745i pali mi ok 18l i chciałbym benzyniaka f01 który pali mniej a diesel nie wchodzi w gre. Nie znalazłem takiego wątku na forum a wydaje mi sie że napewno sie przyda :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Autostrada do 160 km/h około 11-12l, Jak jechałem 300 km autostradą dosyć żwawo, 180-220, przyśpieszanie mocne, 4 osoby na pokładzie to było 13,5l/100

 

ej, normalnie nie mogę WAS już czytać !!

Jak 740i czyli 3 litrowy silnik ponad 300 konny ważący 2 tony może palić 10-13 litrów ? ? ? :duh:

 

Skąd WY bierzecie te bzdury? Z broszur czy z komputera samochodowego? :duh:

 

Miałem taki wóz. Realne spalanie w mieście to minimum 16 litrów!

Jeżdżąc po autostradzie przy prędkościach powyżej 200 km/h nigdy nie zszedłem poniżej 20 litrów !!!! i piszę TU o realnym spalaniu, używając realnie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autostrada do 160 km/h około 11-12l, Jak jechałem 300 km autostradą dosyć żwawo, 180-220, przyśpieszanie mocne, 4 osoby na pokładzie to było 13,5l/100

 

ej, normalnie nie mogę WAS już czytać !!

Jak 740i czyli 3 litrowy silnik ponad 300 konny ważący 2 tony może palić 10-13 litrów ? ? ? :duh:

 

Skąd WY bierzecie te bzdury? Z broszur czy z komputera samochodowego? :duh:

 

Miałem taki wóz. Realne spalanie w mieście to minimum 16 litrów!

Jeżdżąc po autostradzie przy prędkościach powyżej 200 km/h nigdy nie zszedłem poniżej 20 litrów !!!! i piszę TU o realnym spalaniu, używając realnie samochodu.

To miałeś coś nie halo z autem.Bo takie normy jak piszesz to ciężko zrobić w 750i.Ja mam w 750i spalanie po mieście między 16-19l.A w trasie jadąc dynamicznie do 200km/h pali 15l/100km.Jadąc na maxa do prawie 260km/h nigdy nie spaliła więcej niż 18l/100km.I mam X-Drive co raczej nie pomaga w spalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.