Skocz do zawartości

BMW E65 3.0d 218IKM 2002r


GokuHeadShot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem ze swoją betką. Mianowicie dzisiaj podczas jazdy odmówiła posłuszeństwa. Silnik zgasł i nie chce odpalić. Podczas próby odpalenia silnik kręci normalnie na wyświetlaczu jest pojawia się tryb awaryjny skrzyni. Po podłączeniu IPNY błędy w silniku 3e90 i w skrzyni 51a7. Przytargałem auto z drogi do garażu z myślą że to czujnik wału, wytargałem go i okazało się, że pełno opiłków wytarłem, zamontowałem ale dalej problem z odpalenie. Zdemontowałem osłony z myślą, że może znajdę drugi czujnik ale moją uwagę przykuła blaszka wystająca pomiędzy skrzynią a silnikiem. Z tego co udało mi się ustalić pochodzą one z koła zamachowego obok konwektora sprzęgła. czy to może być ta usterka,że auto nie odpala i po pokazuje błędy? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Podłączae się pod temat .



Witam. Mam problem z moją E60 530d. Kilka dni temu odpaliłem auto i ujechalem tylko 200 metrów. Obroty spadły do zera. Auto kreci nie pali. Błędy na sterowniku to 4691 napięcie zasilania 3 i 0335 czujnik położenia wału korbowego sygnał. Czujnik podmieniony z auta które wcześniej palilo. I mimo wykasowania błędów kreci ale nie odpala. Przejścia na wtyczkach od czujnika do sterownika są. Walczę już 4 dzień i nie co ugryźć. Kupować nowy fabryczny czujnik czy szukać innej przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.