Skocz do zawartości

Odma m57n2 vs odma m57. Czy dołożę filterek?


Marcin330D

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie, miałem m57 przez dekadę z tradycyjną odma z filterkiem, wymieniłem ja co dwie wymiany oleju, nie mogłem narzekać, pracowała jak się należy, oleju na turbo nie podawala- sucho w dolocie. Od roku mam e65 m57n2 z odma bez filterka Noi coś źle separuje bo podaje mi olej na cały układ dolotowy. Teraz pytanie czy do tej odmy z m57n2 probowal ktos dolozyc ten filterek włókienny celem upgrade? Nie chce deuciarstwa i dokladania kolejnej odmy przed turbina, no chyba że to będzie konieczne, ale pytanie jest czy nie można z tradycyjnej odmy pierwszego wzorcowego m57 dołożyć ten filterka odmy do m57n2, który jednak lepiej separuje olej niż odma po upgrade... jakieś rady?
330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Sprawdziłem, jak ktoś chce można dołożyć, obudowa odmy pasuje normalnie.

 

A nie wiesz gdzie taki filterek kupic, albo jak on wyglada? Niebawem bede chcial odme wyczyscic w M57N2, podejrzewam, ze jest bezfiltrowa. Domyslam sie, ze wymieniac nie ma sensu i wystarczy ja umyc?

[2008 325d LCI E90]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Sprawdziłem, jak ktoś chce można dołożyć, obudowa odmy pasuje normalnie.

 

A nie wiesz gdzie taki filterek kupic, albo jak on wyglada? Niebawem bede chcial odme wyczyscic w M57N2, podejrzewam, ze jest bezfiltrowa. Domyslam sie, ze wymieniac nie ma sensu i wystarczy ja umyc?

 

Weź na realoem numer czesci z M57 3.0d. Pasuje normalnie do m57n2. Nie wiem czemu ja wycofali w nowszej wersji, ja dokładam ten filtr.

330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.