Skocz do zawartości

Blad korelacja walka rozrzadu z walem korbowym


Malwaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moze ktos z was wie lub spotkal sie z problembmw 750li z 2006 roku. Problem polega na wywalaniu caly czas bledu Kotelacja walka rozrzadu z walem korbowym. Nadmienie iz rozrzad zostal wymieniony na nowy czujniki walkow rozrzadu zostaly wymienione oraz wtyczki do czujnikow bo byly zasniedziale kola vanosow juz wymienialam ze 3 razy. Rece juz opadaja bo skonczyly sie juz pomysly. Samochod jezdzi takjakby w trybie awaryjnym, drży na wolnych obrotach i przy dodaniu gazu gasnie az nie wiem cos sie ustawi lub nagrzeje wejdzie na sekunde na wyzsze obroty i jezdzi dobrze.. moze ktos tutaj spotkal sie z takim problem. :?: a i blad wyskakuje tylko na lewej glowicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E65 jest autem, w którym wszystko ma pracować idealnie i które nie wybacza żadnych błędów dlatego ludzie boją się tych aut lub opowiadają jak to seria 7 tego okresu jest autem nieudanym co nie jest prawdą.

Np. przy nieodpowiedniej pracy skrzyni biegów ludzie szukają przyczyn w samej skrzyni a są aspekty zupełnie gdzie indziej, które mają wpływ na pracę skrzyni.

Wierz mi, coś źle zrobiono podczas tej operacji. Potrzebujesz mechanika, ktory ogarnia tylko BMW a nie takiego, ktory robi fordy ople skody no i przy okazji podłubie przy BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem... ale wszyscy Ci ktorzy przyjeżdżali do tego samochodu to zajmowali sie tylko i wylacznie marka bmw. Na samym poczatku postawilam na takich ludzi...ale niestety nikt do tej pory nie moze dojsc co jest grane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.