Skocz do zawartości

E65 Kopcenie drgania i nie rowna praca


PiotrBMW1234

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak :) E65 745i 2004 Na postoju 1-2 minutowym zaczyna auto kopcic na bialo po do daniu gazu robi sie sciana dymu czasem mozna ujrzec gdzies niebieskiego ale minimalnie w czasie jazdy zero dymienia tylko na skrzyrzowaniach po postoju czasem puscic tez potrafi, 2 problem nie rowna praca silnika minimalnie wskazowka sie buja i po dodaniu gazu odpuszczeniu na biegu jalowym prawie jak by chciala zgasnac i spowrotem wraca do prawidlowych obrotow , 3 prbolem :D od 100 kmh okolo przy delikatnym dodaniu gazu czuc mrowienie na calym aucie jak troche wiececj dodam gazu wszystko sie usztywnia Pozdro :D Aha oleju bierze na 1000 km 300 - 400 ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelniacze zaworowe do roboty :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem znachorem nie widze auta :roll: ale jesli auto kopci po krotkim postoju to na bank uszczelniacze w n62 to norma czeka kazdego jest kupa tematow na ten temat poczytaj :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
Nie jechałbym do BOSCH-a tylko do chłopaków, ltórzy zajmują sie tymi wadami typowo, mają swoje patenty i wiedzą jak poprawic fabryke. W BOSCH-u moga Ci zrobić jak się "należy" czyli na kolejne 100 tys :nienie:
330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.