Skocz do zawartości

bmw e65 lift problem logic 7 problem ze wzmacniaczem


akdisto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z nagłośnieniem logic7 mianowicie kupiłem auto z padniętym wzmacniaczem , wymieniałem już 2 razy wzmacniacz na używany z allegro , działały super lecz pierwszy popsuł się (szumy w głośnikach brak basu) po miesiącu działania , drugi po 3 godzinach ( też trzeszczenie w głośnikach i słaby bas) , kiedy popsuł się ten drugi przestał działaś głośnik z przodu od kierowcy (podobno za niego jest odpowiedzialne radio z przodu) , gdzieś czytałem że tylni wzmacniacz nie tylko jest odpowiedzialny za środkowy głośnik z przodu i tył ale coś ma też wspólnego z przodem (są w nim jakieś procesory dzwięku itp.) nie chce mi się wierzyć że mam takiego pecha że doszło jeszcze radio do wymiany żeby zadziałał ten głośnik z przodu od kierowcy ? Teraz mam nagłośnienie jak w jakimś starym 20 letnim aucie wszystko charczy , nie wiem co robić żeby nie popaść w jakieś duże koszty naprawy tego wszystkiego. Najchętniej chciałbym żeby ktoś mi to zrobił i udzielił jakąś gwarancję, bo inaczej zaraz mi znów coś przestanie grać jak powinno. Czy znacie jakąś firmę która mi zamontuje używany dobry wzmacniacz i da na niego gwarancję ? Odsyłałem też wzmacniacze do naprawy ale to co przyszło po naprawie nie jest porównywalne z nienaprawianym (dużo gorsza jakoś dzwięku) Co robić ?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Jestem ;) jeśli padnie głośnik w drzwiach z przodu to koncówki mocy w radiu , naprawiłem wzmacniacz w v-Garaz trochę pochodził (dużo gorzej od oryginału ) ale bass był średni , teraz gra gorzej niż po naprawie ale juz odpuściłem bo u kolegi to samo po naprawie było ok a za jakiś czas gorszy dźwięk i bas. Pozdrawiam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawiałem wzmacniacz l7 ten który jest z tylu i ten który jest wbudowany w ask we Wrocławiu u Łukasza z icatronic. zrobił to całkiem fajnie, z czystej ciekawości rozbierałem wzmacniacz z tylu i porównywałem ze znajomym który robił w Krakowie tam była dość duża plontnina kabli w moim wyglądało to lepiej. Jeżeli chodzi o jakość to kolega sprzedał auto i nie było dostatecznie dużo czasu zeby ogarnąć po kilku miesiącach. U mnie działa do dzisiaj czyli ponad rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
Witam, również posiadam to nagłośnienie i wszystko gra tak jak powinno, lecz niepokoją mnie dziwne trzaski przez 2, 3 sekundy zaraz po odpaleniu auta. Dźwięk jakby w CB-radiu ustawić na mały zasięg i podgłosić na maxa czy coś w podobie :) Później ustaje i jest ok. Czego to może być przyczyna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.